Kompatybilnosc Cam CI+ Cyfrowy Polsat Philips 55UPS7100/12

arszemik

New member
Witam,

Mam pytanie: czy ktoś z Was używa modułu CAM CI+ cyfrowego polsatu w telewizorze Philips np 55UPS7100? CZy to będzie działać?

Jak dzowniłem na tele obłsugę powiedzieli, że nie, ale czasami tak mówią bo jeszcze tego nie testowali.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Damian
 

pawelhd

New member
Chodzi Ci o model 55PUS7100 pewnie. Testowałem moduł na 55PUS7909 i działa. Według mnie wszystkie telewizory z polskiej dystrybucji wyposażone w DVB-S2 będą współpracowały z modułami CAM polskich operatorów.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie wszystkie modele Phila współpracują/wały z Modułami CAM CI+ Polsatu , sam z tego powodu oddałem do sklepu model PFS 7500 w którym ; paliło; płytę główną. Jeżeli dobrze pamiętam to było tu na Forum opisywany podobny przypadek z modelem PFS 7100 , trzeba by poszukac.
 

arszemik

New member
Chodzi Ci o model 55PUS7100 pewnie. Testowałem moduł na 55PUS7909 i działa. Według mnie wszystkie telewizory z polskiej dystrybucji wyposażone w DVB-S2 będą współpracowały z modułami CAM polskich operatorów.

OK, dzwonilem jeszcze raz na infolinie do polsatu i za kazdym razem roznie mowia, wiec mam lekka nie pewnosc. chcialbym sie pozbyc dodatkowego urzadzenia i nie wiem czy moge zaryzykowac.

Dzieki za info
 
Do góry