kolumny trudne do wysterowania ?

adamllca

New member
Bez reklam
tez mi sie to podejrzane wydawalo gdyz kumpel ma model wyzszy as1000 on jak dobrze pamietam ma poboru cos ok 350W
 

don111

Banned
słuchaj don111 yamaha as 700 to max pobór prądu 650w a hk 980 410W + rez.w.prąd. 80 A.
max_yamaha_cd_s700_a_s700_11.jpg


najlepiej wejdź na audiostereo.pl
poszukaj w wyszukiwarce opinie nt Harmana, a raczej nt jego poprzednika HK 970, o którym jest dużo więcej (te same parametry) i jakich kolumn nie potrafił uciągnąć
są też porównania do Nada 372, a także wiele samych informacji nt tego Nada, w porównaniu z HK to jest elektrownia mocy
HK 980 jest bardzo dobry w swojej cenie, ale tylko jak na nowy wzmacniacz bo dużego wyboru w tej cenie nie ma
 

pinio12

New member
z tą yamahą faktycznie coś jest na rzeczy. słuchałem yamahaę as 700 i AMC xia z roth oli 40 i choć amc jest o połowe nominalnie słabszy od yamahy bo ma chyba 2x45 w to mocowo wcale jej nie ustępował i jest o połowe tańszy. nie znam się na tyle ,ale chyba chodzi o rezerwę wys.pąd. AMC ma 45 A!
co wy na to?
 

pinio12

New member
dzisiaj ten zestaw słuchałem u siebie i jestem pod dużym wrażeniem. tynk leci z sufitu-hyy. ale prawdziwą przyjemność przynośi słuchanie na srednim zakresie i wsłuchiwanie się.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
dzisiaj ten zestaw słuchałem u siebie i jestem pod dużym wrażeniem. tynk leci z sufitu-hyy. ale prawdziwą przyjemność przynośi słuchanie na srednim zakresie i wsłuchiwanie się.

Z czym grają u Ciebie te OLI40?? Odsłuchiwałeś coś jeszcze przed zakupem??
 

pinio12

New member
słuchałem ten sam zestaw co ma kolega. jego oli 50 i yamaha ax 500.w środę będę miał hk 980 i hd 980 i zobaczę jak zagrają z harmanem. przed zakupem słuchałem wiele kolumn i wzmaków.hk 980 w przedziale do 2 tyś bez konkurencji mocowo w innych płaszczyznach podobie. z kolumnami to większa zajawka.zależy co się komu podoba.czy mocne brzmienie z dużym basem to roth oli 40,50 lub przyjemne i spójne to dali zensor m audio a takie pośrenie to klipsch. zależy jaki fundusz. z tanich ok,2 tyś to oli 40 i mx4 i mr 6 , ok 3 tyś klipsch rf 62 canton 490 itd. oli 50 to ok 4 tyś ale jeśli ktoś potrzebuje dużej mocy i poprawnego brzmienia to oli 50 polecam(naprawdę mają powera na maxa) przy 30 m2 i wzmaku 2x 80w na godz. 9.30 jest masakra. w końcu 92db nominalnie.kolumny są łatwe do wysterowania nominalnie 8omów .
 

maniekn274

New member
Bez reklam
to jak na 9.30 jest masakra to co będzie na 11h ha ha ja pier...ole no i te 92db ha ha debeściak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry