Kolumny do muzyki elektronicznej

Garett

New member
Hej wszystkim posiadam amplituner Deonon Avr-x1000 i teraz pytanko jakie kolumny zagrają fajnie słuchając muzyki elektronicznej ze wskazaniem głównie na Trance.? Potrzebuje kolumny do małego pomieszczenia ok 18m2 w bloku w budżecie max 1600 myślałem o Klipsch F10 ale ich design mnie po prostu odstrasza :-( może Taga 606 lub wyżej ? będe wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
Taga jak najbardziej kolego, sam słucham Techno , Dance , Break Beat , Dubstep i w tym brzmieniu Taga sprawdza się świetnie
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Też myślę że Taga będzie lepszym wyborem .Jeżeli mam być szczery to za dźwiękiem Klipch nigdy nie przepadałem jest zbyt ofensywny
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do tego ampli i pomieszczenia najlepiej dozbierać do JBL Arena 180, jak się nie da to model niższe JBL Arena 170.
 

collider

New member
Bez reklam
Do tego typu muzyki to najlepiej wesprzec glosniki jakis dobrym, szybkim subem. Wtedy nawet przecietne glosniki dadza rade.
 

Garett

New member
Zapomniałem dopisac że posiadam juz Energy power Sub 12 i jestem z niego mega zadowolony, coraz bardziej skłaniam się do wyboru Tagi tylko jeszcze niewiem którra seria choć myśle że 606 bedzie optymalna do mojego pomieszczenia, jeśli chodzi o JBL to mój budżet może tego nie udźwignąć :/
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zależy o jakim konkretnie trance mówimy , posiadałem BX6 w połączeniu z Marantzem SR6008 i wcześniej z HK AVR460 i dość dobrze radziły sobie w muzyce elektronicznej, gorzej z rockiem czy heavy metalem, tam już dźwięk się zlewał.

Jeśli mówimy o wokalnym trance, o elektronice pokroju Moderat, Paul Kalkbrenner, Jean Michel Jarre to myślę że nie będzie zawiedziony, natomiast w takiej przysłowiowej łupance możliwe że konstrukcje które mają bardziej zaakcentowane skraje pasm lepiej się sprawdzą.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Zapomniałem dopisac że posiadam juz Energy power Sub 12 i jestem z niego mega zadowolony, coraz bardziej skłaniam się do wyboru Tagi tylko jeszcze niewiem którra seria choć myśle że 606 bedzie optymalna do mojego pomieszczenia, jeśli chodzi o JBL to mój budżet może tego nie udźwignąć :/
Napisz do blackninja i podpytaj o ceny, a możesz się miło zaskoczyć.
 
Do góry