Kolejna odsłona głośników komputerowych Harman Kardon nagradzanych za design.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
imagesoundsticksiii.jpg


Niezwykle popularne głośniki komputerowe Harman Kardon SoundSticks doczekały się kolejnej generacji. Wielokrotnie nagradzane za design, stanowią część stałej ekspozycji Museum of Modern Art w Nowym Jorku. W trzeciej generacji SoundSticks zastosowano czarne akcenty, dzięki czemu głośniki te idealnie pasują do nowych Apple iMac, MacBook, MacBook Pro i innych źródeł, takich jak odtwarzacze DVD czy iPad.

Doskonałe brzmienie, tak charakterystyczne dla zestawów Harman Kardon SoundSticks, gwarantują 20-watowy subwoofer aktywny z głośnikiem skierowanym w dół, a także osiem jednocalowych, głośników szerokopasmowych zamontowanych w satelitkach. Harman Kardon SoundSticks III to kompatybilność z niemal każdym urządzeniem multimedialnym oraz uderzający, industrialny wygląd, idealnie uzupełniający perfekcyjne i klarowne brzmienie.

imagesoundsticksiiiside.jpg
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Hłehehe :) Co to widzę, toż to moje głośniki do komputera... Nie wiem czy to od karty muzycznej zależy na mojej strasznie drętwo grały, zdominowany bas, zero wysokich. Dopiero zabawa korektorem przekonała mnie do nich, brzmienie gitary, klarowność wokalu utwierdziła mnie w przekonaniu że jeszcze nie widziałem lepiej grających głośniczków komputerowych. Powiem nawet że wole te głośniki do filmów niż jakieś słabe kino domowe, bez kitu:-D:-D.
 
Do góry