Koda AV-710 vs Taga TAV-606

domibobi

New member
Które z poniżej wybranych zestawów byłby lepszym rozwiązaniem jeśli skupić się tylko na ich specyfikacji...

A. KOD AV 710

B. TAGA TAV-606

Oba zestawy bez subwoofera, różnią się z tego co mi się rzuciło w oczy umiejscowieniem bassreflexu, Koda ma połączony głośnik średnio i niskotonowy ale fronty obu zestawów są 3 drożne. Mam możliwość zakupu zestawu Koda plus subwoofer KODA SW-1000 v.2 w tej samej cenie co Taga bez subwoofera. Z góry dzięki za jakieś wskazania.
 

killpit

New member
Taga zagra zdecydowanie lepiej co prawda niema potężnego bassu ale srednica i wysokie jak na tę klasę głośników grają zadowalająca.Jak dołożysz do tego suba zagra świetnie.Kwestia jaka wielkość pomieszczenia do czego głównie będziesz używał i pod co będzie podpięte.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale napisz do czego mają być podłączone?
Jakie warunki w pokoju ? Czego słuchasz i wreszcie jaka klasa cenowa ? Może znajdzie się coś lepszego.
 

domibobi

New member
Pomieszczenie ma 20 metrów kwadratowych. Zestaw będzie podłączony do Yamahy RX-V465. Całość przeznaczona do użytku codziennego, radio, muzyka (różna) i film. No i najważniejsze - budżet 1000 PLN.
 

tomsel

New member
witam zwracam sie z prosba o pomoc co wyzej. rowniez chce kupic jakiej drewno do moejj yamagy rx-v361 pokoj ok 20m kw. i rowniez jak przedmowcy waham sie co do kody 707v3 taga 606 v3 czy kody 710. moze ktos juz posiada ktorys z zestawow i moze sie wypowiedziec jak i co gra?

a moze @kiki zaoferuje mi jakas dobra cene na qq5000?
 

freeman67

New member
Kolego ja mam kody 710 od 5 lat chyba. i do tej pory mi wystarczaly całkowicie. ja miałem to pod onkyo i bas byl wystarczający i w muzyce i w filmie. teraz kupilem pioneera i basu bardzo mało wiec cięzko powiedzieć jak to u Ciebie będzie grało. nie znam charakterystyki Yamah
 

mare37

Banned
Yamahay są cieżkie do kolumn innych niż yamaha. Miałem 3 amplitunery yamaha i nerwy mnie brały. Bas jest, ale mało spójny, rozproszony. Długo się broniłem przed przejściem na inny amplituner. Przetestowałem onkyo 535 i nie zagrało jakbym chciał. Udało mi się kupić denona x2000 i to mi odpowiada. Gra niezle z jamo 626.

Pomyśl nad zmiana amplitunera. Ta wersję 361 też miałem i to jest słabizna. Myśle, ze koda czy taga to takie same pierdziawki.
 
Do góry