Klipsch F1

galandraco

New member
Witam,

Maly offtopic ale musze to z siebie wyrzucic. W sobote zakupilem zestaw Klipach Synergy F1/C1/B2 do tego Denon 1912 i kable, bez szalu ale dobry przekroj... Powinno zagrac i grali od niedzieli przez... 6 minut zanim nie usiadlem i nie posluchalem.

Lewy front ma najprawdopodobniej spieprzony glosnkk wyskkotonowy. Dzwiek rwie i nie wytrzymuje zakresu- glownie w kinie. Az mi sie wierzyc nie chce ze kolumny z pudelka moga sprawic tyle zawodu.

Pozostaje jazda do Saturna (dostalem baaardzo dobra cene ;) ) i reklamacja lewego frontu. Pozostaje tylko powiedziwc zal.pl

Ze smustkiem pozdrawiam forumowiczow
Jacek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To się może akurat zdarzyć w każdej marce.
Pytanie czy spełniają Twoje oczekiwania ?
 

galandraco

New member
Generalnie tak. W pulapie jaki sobie wyznaczylem sa ok. Podoba mi sie scena (o ile mozna mowic o takowej w kolumnach w tym przedziale i ampli do kina ;) ). Niemniej sa ciekawe podoba mi sje gora. Srednicy troche brak ale zaskoczyl mnie pozytywnie dol ktory nawet bez subwoofera jest slyszalny w kinie. W stereo oczywisice Direct tez czulem sie w pelni usatysfakcjonowany. Kupilem i mam to czego oczekiwalem.

Oczywisice jest to subiektywne odczucie ale dla mnie git ;)

Pozdrawiam
Jacek
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Witam,

Maly offtopic ale musze to z siebie wyrzucic. W sobote zakupilem zestaw Klipach Synergy F1/C1/B2 do tego Denon 1912 i kable, bez szalu ale dobry przekroj... Powinno zagrac i grali od niedzieli przez... 6 minut zanim nie usiadlem i nie posluchalem.

Lewy front ma najprawdopodobniej spieprzony glosnkk wyskkotonowy. Dzwiek rwie i nie wytrzymuje zakresu- glownie w kinie. Az mi sie wierzyc nie chce ze kolumny z pudelka moga sprawic tyle zawodu.

Pozostaje jazda do Saturna (dostalem baaardzo dobra cene ;) ) i reklamacja lewego frontu. Pozostaje tylko powiedziwc zal.pl

Ze smustkiem pozdrawiam forumowiczow
Jacek

A drugą kolumnę frontową masz ok, czy też dźwięk się rwie w kinie? Tak się pytam bo ja kiedyś miałem problem z tyłami w Jamo s606. Kolumny jakby w niektórych momentach nie dawały rady, szczególnie przy scenach wybuchów itd, po czym zobaczyłem że Audyssey ustawiło mi surroundy dużo niżej niż wynosi pasmo przenoszenia tych kolumn. Jak przestawiłem na właściwą częstotliwość było już ok. Zamień jeszcze fronty miejscami bo może się okazać że to nie kolumny a ampli jest wadliwy.
 
Do góry