Kino domowe - w rozsądnej cenie ?

sebx

New member
witam ,

Czy ktoś może widział kino domowe w rozsądnej cenie z tylnimi satelitami bezprzewodowymi ? Widziałem philipsa jakiegoś ale bez przewodowy był tylko subwoofer - wielkie halo :) , 0.5 m przewodu to nie problem ale 5-6 m do tylnich głośników to klops ....
 

Prokop

New member
Bez reklam
Jaki klops, bardzo częsta sytuacja. 0,5m to nawet do centralnego nie starczy jak wisi nad amplitunerem.
 

Monkin

New member
Bez reklam
witam ,

Czy ktoś może widział kino domowe w rozsądnej cenie z tylnimi satelitami bezprzewodowymi ? Widziałem philipsa jakiegoś ale bez przewodowy był tylko subwoofer - wielkie halo :) , 0.5 m przewodu to nie problem ale 5-6 m do tylnich głośników to klops ....
Chodzi ci o brak możliwości pociągnięcia kabla do tylnych głośników efektowych, czy też o cenę, bo przecież metr dobrego kabla miedziowego kosztuje znacznie mniej niż paczka fajek...
 

sebx

New member
Do jakiej kwoty ?

Kobiety w domu mają uczulenie na kable to chyba dość powszechne, ale do rzeczy, może być jak najtańsze, widziałem jakiś zestaw Samsunga za 2500 zł to zdecydowanie po za moim zasięgiem. Na razie do starej wieży Aiwa nsx999MK2 podlaczylem TV z audio out dźwięk super ale tylko stereo.

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
 
Do góry