Kino domowe w okolicach 1500zl

demonstenes

New member
Czesc, chcialbym kupic sobie zestaw kina domowego, do "salonu" okolo 18 m kw. spelaniajacy nastepujace kryteria:
-maksymalnie dobry dzwiek (jak na ten przedzial cenowy-nie jestem audiofilem, takze jakis ultra wymagan w tej kategorii nie mam)
-hdmi
-usb - czy sa jakies zestawy umozliwiajace ogladanie filmow bezposrednio z usb ?
-czytanie kopii zapasowych filmow
-radzi sobie z polskimi fontami w divx
-i pytanie - czy sa jakies zestawy, ktore maja dodatkowo tylne glosniki bezprzewodowe ?

Wstepnie sie zastanawialem nad Pioneerem S 360 - czy jest cos o podobnych parametrach w podobnej cenie ? Moze jest cos lepszego ?

Bede wdzieczny za wszystkie porady.
Pozdrawiam
 

SCOTI

New member
Ja posiadam kino domowe Panasonic model SC-PT850 i jestem z niego bardzo zadowolony. Muzyki na nim nie słucham ale jeśli chodzi o filmy to rewelacja. Ma większą moc niż Pioneer S 360 i jest tańszy.
Pozdrawiam
 

demonstenes

New member
SCOTI napisał:
Ja posiadam kino domowe Panasonic model SC-PT850 i jestem z niego bardzo zadowolony. Muzyki na nim nie słucham ale jeśli chodzi o filmy to rewelacja. Ma większą moc niż Pioneer S 360 i jest tańszy.
Pozdrawiam

Wyglada ciekawie. A czy probowales odtwarzac divx'y bezposrednio z usb ? Pytam sie o to, gdyz mam zewnetrzny dysk twardy pod usb, takze nie musialbym podlaczac kompa, ani wypalac plyt. Aha - i z czego sa kolumny w tym zestawie ?
 

demonstenes

New member
A czy ktorys z kolegow mial do czynienia juz z Pioneerem 370 ? Widzialem go wczoraj w sklepie i wydaje sie byc ciekawa alternatywa dla Panasonica 850 - zwlaszcza, ze ma drewniane kolumny....
 
Do góry