Kino domowe najlepiej składak

szczur13013

New member
Witam mam na imię Sebastian. Planuje wymienić swoje stare kino domowe na coś lepszego. Otóż teraz używałem przez około 2 lat kino domowe SAMSUNG HT-D555 niestety dostałem w prezencie z którego zbytnio zadowolony nie jestem. Nadszedł czas, żeby wymienić na coś z lepszą jakością oraz przestrzennością.
Pokój ma wymiary około 5x4m2
TV SAMSUNG 40' niestety modelu nie pamiętam, pudełka nie mam a TV na ścianie wisi i za niego nie mam zbytnio jak zajrzeć, jeśli będzie potrzeba to poszukam dokumentów.

Chciałbym byście pomogli mi wybrać sprzęt najlepiej używany oraz składak, który by posiadał dobrą jakość oraz niskie zejścia basu ( przyzwyczajenie z samochodu...)
Kino będzie używane głównie do filmów oraz muzyki ,,w tle"
Cena to 1-1,5k

Podacie jakieś sprawdzone AMPLITUNERY oraz zestawy, bądź oddzielnie kolumn.
Niestety ja słyszałem tylko swoje kino a z tego co patrzyłem to HARMAN AVR 4000 oraz MARANTZ SR-6200 przypadł mi do gustu, lecz swoim gustem na pewno nie będę się sugerował. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje ! :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Powiem Ci, że budżet masz skromny. 1-1,5k to nie kiedy na same kable idzie, a ty chcesz za to całe kino kupić. Moim zdaniem powinieneś chwilę się wstrzymać, odłożyć troszkę kasy i kupić coś w tedy. A tak to nie ma za bardzo z czym startować, jedynie pozostają używki i to niskie modele zarówno elektroniki jak i kolumn.
 
Do góry