Kino domowe lub Soundbar do 6000

Driff

New member
Cześć wszystkim, od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna kina domowego lub soundbara. Sprzęt ma być w salonie Ok 25m2. Głównie do filmów, choć muzyki też chętnie posłucham. Budżet to max 6000 zł. Nie bardzo wiem na co się zdecydować, zarówno soundbar jak i kino mają swoje wady i zalety, za soundbarem przemawiają gabaryty a za tradycyjnym kinem jakość dźwięku - choć będąc ostatnio w jednym z łódzkich salonów audio, usłyszałem ze w tym budżecie nie znajdę żadnego kina domowego a soundbarów to w ogóle nie brać pod uwagę. Audiofilem nie jestem, chciałbym poprawić nieco odczucia dźwiękowe mojego tv Sony xh90. Bardzo ciekawi mnie Bose soundbar 900, czy wiecie kiedy będzie można kupić go w Polsce? Co prawda budżet mi się nie zepnie ale Bose to moje małe marzenie i dołożyłbym do niego (na początek belka + sub), model 700 jest na rynku od dłuższego czasu i pytanie czy warto się nim interesować skoro na horyzoncie jest nowy model?
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Mam Bose 700 , dwa subwofery 700 isourandy 700 krótka recenzja - mega sprzęt wart każdej złotówki, na 900nie wymieniam efekty są tak dobre że ten rozdmuchany Atmos mnie nie kręci.
A w 900 pilot jest Bieda w 700 masz uniwersalny podświetlany.
Jak sobie dobrze skalibrujesz dołączonym zestawem ADAPTIQ dźwięk bajka , radio internetowe darmowe plus parę aplikacji muzycznych wykonanie aluminium szkło premium polecam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz świetne modele do wyboru :
- Sennheiser Ambeo
- Paradigm PW
- Harman Citation
- Sonos
- Bose 900
- B&O
 
Do góry