Kino domowe - które wybrać?

Suflak

New member
Witam Wszystkich,

Przymierzam się do zakupu kina domowego, niestety im więcej czytam opinii to tym większa dezorientacja.
Dlatego bardzo proszę o Waszą pomoc.

Mam 3 typy:

Harman Kardon avr 171
Yamaha rx-v775
Onkyo TX-NR 636


Zestawy głosników:

JBL ES PACK 5.0

Jamo S 628 HCS 3 + sub 210

Wharfedale Obsidian 600 HCP

Metraż to około 30 m2, sprzęt głównie do muzyki i ps3.
Zależy mi bardzo na dobrym stereo i ew. wyjściu pre-out, żeby ew. w przyszłości coś rozbudować.

Mój faworyt to Harman + Jbl es pack 5.0 a budżet to 5K

Będę wdzięczny za pomoc.

Pzdr.
 

Henry

Active member
Bez reklam
W sprawie Harman+JBL pisz na priv do blackninja, wydaje mi się, że za 5K zaproponuje coś ciekawego ze "stajni" Harmana
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym budżecie powinieneś się też zmieścić z Yamahą 775 + Melodika BL40+BLC20+BL10 lub BL20. Będziesz miał pre-out i kolumny o dość uniwersalnym brzmieniu. Możesz też rozważyć Marantza SR5008. Jeśli JBL to bym bardziej celował w serię Studio. Do JBL-a Harman będzie oczywistym wyborem tylko na taki metraż brałbym bardziej avr270/370. A jakiem muzyki słuchasz?
 

eddielublin

New member
Witam Wszystkich,

Przymierzam się do zakupu kina domowego, niestety im więcej czytam opinii to tym większa dezorientacja.
Dlatego bardzo proszę o Waszą pomoc.

Mam 3 typy:

Harman Kardon avr 171
Yamaha rx-v775
Onkyo TX-NR 636


Zestawy głosników:

JBL ES PACK 5.0

Jamo S 628 HCS 3 + sub 210

Wharfedale Obsidian 600 HCP

Metraż to około 30 m2, sprzęt głównie do muzyki i ps3.
Zależy mi bardzo na dobrym stereo i ew. wyjściu pre-out, żeby ew. w przyszłości coś rozbudować.

Mój faworyt to Harman + Jbl es pack 5.0 a budżet to 5K

Będę wdzięczny za pomoc.

Pzdr.
Tylko po co ci KD do muzyki i PS? Za 5 tys. złożysz dobre stereo, nawet na bazie amplitunera stereo do połączenia kablem cyfrowym z PS. 2 tys. za amplituner (onkyo, hk, yamaha) do tego jakieś fajne kolumny za 3 tys. Strzelanki zmiotą cie z fotela a muzyka zabrzmi dobrze.
 

Suflak

New member
Dzięki za podpowiedzi, jeżeli chodzi o muzykę to bardziej muzyka elektroniczna, jakiś dobry vocal house. Jeżeli chodzi o zestaw stereo to też się nad tym rozwiązaniem długo zastanawiałem. Jednak wydając tyle kasiorki chciałbym mieć też fajne efekty przy filmie. Przykładowo 60% muzyka i konsola, 40% film.
Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem będzie amp KD + wzmacniacz stereo( w niedalekiej przyszłości)
 
Do góry