Kino do 5tys pomoc

Tvmania

New member
Bez reklam
Mocy sub nie ma podanej szybal ale uwiez mi dźwięk jest moc potężna jbl bar 5.1 nawet polotu nie ma bas i dźwięk i moc ale cena też 2.5 x drożej zamawiaj nie zastanawiaj się ją TE mam tylko listę i sub niebawem dojdą satelitki będziesz mega zadowlony zapewniam ciebie nie musisz robić nawet odsluchu .
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Przez optyk dźwięk bajka mam podłączone do tv tak jak sygnatura . Będziesz bardzo zadowolony moja kobieta mówi ze warjat jestem tak mocno gra sub a jak dojdzie 2 to będzie pięknie w bloku będzie eksplozja .Jak włączyłem trailer Batmana i leciał tym swoim statkiem mialem na 30 procent mocy szyby się mega trzęsą a co dopiero na 80 i można w aplikacji sterować subem i listwa i jeszcze lepszy dźwięk ustawić i robi się kalibracje sprzętu są specjalne słuchawki na głowę i chodzisz po pokoju i na ekranie ci się tv wyświetla co masz robić i jeszcze dźwięk będzie lepszy tylko ja narazie nie mam bo mam maluszka 2.5 roku i by mi zepsol listwę napewno hehe to teraz pomysł 2 suby i kalibracja filmy 4k hdr I muza bajka będziesz szybal zadowlony bardzo.
 

miroski

Member
" jak szybal przemyślaleś sobie z tym sprzętem?"
Jak przemyśli to ochłonie. Chciał kino za 5 tys. a Ty namawiasz go do wydania grubo ponad 10 tys. Trzeba mieć świadomość, że w przypadku Bose dopłaca się za markę. Uwaga dla szybala. Wszystkie źródła dźwięku (dekoder, konsola, mediaplaer etc.) będą musiały być podłączone do telewizora. Nijak to się ma idei kina domowego. W dodatku nie uzyska się dźwięku DTS HD i DD HD.
 

szybal

Banned
Bose 700 plus sub 700 koszt 6500
dodatkowe tylne głośniki 1500.
Cały czas myślę :)
Na pewno na moje potrzeby Bose jest
wystarczający - tylko ta cena :(
Decyzja myślę że do piątku dam znać co kupię.
 

szybal

Banned
Król Soundbarów pojawił się i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki
Bose to klasa w każdym szczególe.
 

Attachments

  • 20190307_195419.jpg
    20190307_195419.jpg
    41,3 KB · Wyś: 25

szybal

Banned
700 i 700 biały .Muszę się nauczyć co i jak. Pilot mega wykonany i podświetlany. Aplikacja bardzo pomocna w sterowaniu . Kalibracja kosmiczna chodziłem po domu z tą płaską:)
 

szybal

Banned
Po koncercie Sade na BR zbieram szczękę z podłogi . Bose gra inaczej
ciekawiej bas jest miękki .
Jestem mega zadowolony.
 
Do góry