Kino do 4tys

Serdello

New member
Taki budżet mi sie szykuje na zakupik kina. Mam juz tv Samsunga Le26r82b i planuje dokupic kino. Pokoik malutki z 13 metrow. Narazie wybralem onkyo 604/404 + Tannoy Mercury F3/R. Czy moze doradzicie cos lepszego w kwocie okolo 4tys.
 

Serdello

New member
Cambidge Audio troszke malo dostepne :) i odsluch ciezej bedzie miec :) ale pomysle bo Twoje rady sa bardzo dobre i trafione.

Cambridge nie widze w zestawie wiec pewnie duzo drozej by wyszlo :(
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie przejmuj się cenami, od tego jest ktoś inny
6e282e34f91f9194.gif
 

Serdello

New member
Hihi nawet emotka ninji ;p a nie wiem jak oceniac te glosniczki bo nie slyszalem ich nawet moze i w tej kwesti cos znasz co mozna nie zmieniajac za bardzo kosztow ulepszyc :)
I z tego co widze CA ampli nie ma HDMI i wyjscie 6x80 czyli 6.1 :)
 
Ostatnia edycja:

Serdello

New member
Aha czyli super dobralem kolumienki :) a jak sobie CA radzi bez HDMI ktore sporo ulatwia i ta moc 80 wat zamiast 130 Onkyo.
Strasznie jakos mnie ciagnie ten zestaw Onkyo, moze dlatego ze malo znajacy sie uwazaja ze firma to najlepsza. Tylko jeszcze ciekawi mnie cyz dokupujac dwa glosniczki efektowe i sub (nie wiem jaki pasuje za bardzo do zestawu) mialbym juz 7.1. Oczywiscie efektowe takie same jak w zestawie Mercury R
 
Ostatnia edycja:

Serdello

New member
Tylko potem zmieniajac pomieszczenie do mojego kina i kupujac sobie glosniczki Northridge mialbym ampli z glowy bo onkyo by juz starczalo a ja i tak pewnie nie bede slyszal roznicy w jakosci ;p
juz sam nie wiem co zrobic
 
Do góry