Kino 5.1 do 3000 tys. Ewentualnie soundbar

Balzak311

New member
Witam

Chcę zakupić sobie pierwszy raz w życiu coś audio do salonu. Początkowo myślałem o Jbl s450, ale za tą cenę jakoś mnie nie przekonuje.

Salon ok 30m. Instalacja głośnikowa jest. Nie jestem audiofilem więc wszystko będzie dla mnie lepiej jak dźwięk z telewizora.
Kino głównie słuchanie muzyki ewentualnie rzadko film.


Myślałem kupić coś tskiego
Denon AVR-X1400H + 5.0 Prism Audio Odyssey M200 ewentualnie głośniki prism Audio Vienna Grand
Lub
Kino domowe Yamaha RX-V481 Prism Vienna Grand

Prosze o jakieś rady.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marcind112

New member
Witam. Za taka kasę to proponuje ampli Denon np 1100 lub 1300. I tu będzie podstawa. Do tego najlepiej centralny głośnik monitor audio i 2 głośniki podłogowe też monitor audio. To razem ok 4000. Ba pozostałe głośniki musisz dobierać. Jeśli tylko chcesz jako tako to ampli taki jak wskazakem i komplet np TAGA HARMONY. Ale kolumny do wymiany później
 

Rafal7

Banned
Kup sobie wzmacniacz stereo z wejściami cyfrowymi lub amplituner stereo i dwie kolumny podłogowe.
Żadnego Soundbara nie kupuj, i nie słuchaj tego co Ci wmawiają
Nie kupuj również taniego zestawu kina domowego.
 
Ostatnia edycja:

Balzak311

New member
Dziś w sklepie MM byłem oglądałem amplituner Yamaha Rx V 481 B w zestawie kolumny Yamaha NS E55 cena 2800. Przemyślę wasze podpowiedź ale chyba z soundbar się wyleczyłem.

I zaciekawil mnie ten pomysł z dwoma kolumnami.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja poradzę jak koledzy wyżej - kup ampli + fronty na początek - w tej cenie z nowymi nie poszalejesz więc albo dołożysz albo z używek spokojnie jesteś w stanie coś wyłapać !
 
Do góry