Kino 2.1 / Projektor dzwieku / Soundbar

Sk_uter

New member
Bez reklam
Witam,
Szukam jakiegos fajnego kina lub projektora dzwiekowego, ktore bedzie nie duze + DVD/Blu-ray.

Czy mozecie cos polecic do kwoty 2,5-3 tys?

Patrzylem na Yamahe YSP-2500, budzet znacznie przewyzsza, ale moze warto dolozyc i kupic cos takiego?

Uzywa ktos tego jak te systemy sie sprawdzaja?
 
I

irek6311

Guest
Yamaha ma bardzo dobre procesory dżwięku i YSP-2500 czy podobne to ciekawa opcja, trzeba to jednak posłuchać w realu, w ciemno tego przypadkiem nie kupuj ;)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Ale faktycznie potrafi to tak dźwięk odbijać po kalibracji, że będzie wirtualne 5.1 czy nawet 7.1?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

szybal

Banned
Ale faktycznie potrafi to tak dźwięk odbijać po kalibracji, że będzie wirtualne 5.1 czy nawet 7.1?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Potrafi miałem Yamaha Ysp4000 Sub Sw700 i po kalibracji specjalnym mikrofonem dawało rade ,tylko jest jeden warunek musza być ściany z lewej i prawej ja mam salon z aneksem wiec u mnie był dobrze tylko z jednej strony.
 

szybal

Banned
Sprzedałem zrobiłem remont kupiłem mniejszy i dużo tańszego
Philipsa 5140 w którym efekt przestrzenny jest minimalny coś za coś zależało mi na małych rozmiarach.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
A wiecie czy da sie ustawic, abby moc wlaczyc/wylaczyc oba sprzety jednym pilotem? Probuje bawic sie HDMI CEC, a udalo mi sie jedynie ustawic wlaczenie TV+KINA za pomoca pilota od KINA, a wylaczyc TV+KINO pilotem od TV, chcialbym oba rzeczy robic jednym jakimkolwiek pilotem.
 
Do góry