Kilka pytań

Topik27

New member
Witam

Przeglądam to forum od jakiegoś czasu ponieważ noszę się zamiarem kupna, lub raczej ropoczęcia kompletowania kino domowego, choc w moim przypadku to chyba za duzo powiedziane. Przejdźmy do konkretów:
1) w pierwszej klejności muszę kupic DVD i tutaj mam 3 faworytów: Pioneer DV-400, Panasonic S53 i Samsung 1080P7.
2) w drugiej kolejności trzeba będzie kupic amplituner, ze wzgledu na małe fundusze (dyrektor ekonomiczny - szanowna małżonka - wydzielił ściśle określony budżet) muszę rozglądać się w najtańszych kostrukcjach tj. Pioneer VSX 417, chyba że polecicie coś innego w podobnej cenie
3) no i głośniki, tutaj jest najwiekszy problem ponieważ w pokoju (kino ma być używane w bloku, pokój ok. 20m) nie mam miejsca na pełnowymiarowe kolumny frontowe, muszą byc jakieś zamienniki, oczywiście czy mniejsze tym lepsze, oczywiście również konstrukcje budżetowe.

Tak po krótce wygląda moja sytuacja, będe bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady i podpowiedzi.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Topik, jeśli to nie tajemnica służbowa, to jaki całkowity budżet został przez dyrekcję określony? Pamiętaj, że w zestawach jest taniej.

ArtS :)
 

Topik27

New member
Budżet ok. 1,5 do 2tys bez DVD, więc nie jest to dużo.

DVD dostanę w prezencie więc muszę wybrać tylko model z ww. trójki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wydaje mi się że Pioneer 417 + Rubikony 26 albo JVC 411 z jamo - powinny Cię zadowolić . Ale zwróć się do Blackninja - myślę że dostaniesz extra ofertę.
 

Topik27

New member
Dzięki za podpowiedź, myślę że Rubicony byłby ok, tylko że ja (jak pisałem wyżej) nie mam miejsca na pełnowymiarowe fronty, więc może są jakieś zastawy z małymi frontami, coś jak JBL SCS 178.

Jeszcze prosiłbym abyście wskazali, kótre dvd będzie lepsze Pioneer
DV-400, Panasonic S53 czy Samsung 1080P7, moim faworytem jest Pioneer.

pozdr.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za 2500zł możesz nabyc drogą kupna zestawik promocyjny Pioneera z głośńikami JBLa o których pisałeś.

VSX417+DVR230+SCS178

vsx417s_medium.jpg

vsx417sback_medium.jpg

dvr230_medium.jpg

dvr230rear_medium.jpg

http://www***educommerce.fr/SonNum/images/produits/info/big/SCS178cherry__new.jpg
 
Do góry