KIKI podejmij rękawice i... pokaż swój zestaw!

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słuchajcie, z uwagi na zbliżający się pomału skromny "jubileusz" zrobiłem małe résumé i wyszło mi m.in coś takiego. Radzimy i pomagamy sobie na forum , kłócimy się, spieramy i oczywiście pokazujemy nasze domowe "zabawki" . I wszystko jest OK tylko brakuje mi jednego wątku. Wątku w ,którym to KIKI pokaże nam w końcu swój "skromny zestaw" albo jak się okaże wcale nie taki skromny zestaw.

I dlatego niniejszym wzywam Cię , KIKI ( i liczę na SZEROKIE poparcie kolegów) abyś podjął w końcu to wyzwanie i pokazał nam swój sprzęt audio-video !:)

W oczekiwaniu na odzew

AWGUST72
 

collider

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie po co taki challenge skoro on moze miec dowolny sprzet jaki ma na swoim sklepie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Myślicie, że jako fan Philipsa ma coś takiego? :D

philips.jpg
Widziałem ostatnio w MM i zastanawia mnie, kto to kupuje, kto projektuje....i gdzie byli rodzice ;)

a na poważnie, to też jestem ciekaw ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widziałem to coś w euro rtv agd, milion wat mocy, pewnie Kiki rozkręca imprezę na ogródku na takim sprzęcie;D
 

collider

New member
Bez reklam
Myślicie, że jako fan Philipsa ma coś takiego? :D

View attachment 13895
Widziałem ostatnio w MM i zastanawia mnie, kto to kupuje, kto projektuje....i gdzie byli rodzice ;)

a na poważnie, to też jestem ciekaw ;)

Ostatnio widzialem takie cos od Sony bodajze i lepiej to gra niz wiekszosc zestawow, ktore tu dumnie jest prezentowanych. Oczywiscie mowa tu graniu jako graniu czyli napedzeniu domowej imprezy. Basu full, ekstra cykacze. Jest lomot, jest zabawa. Zaden gimbus po browarku nie bedzie sie wsluchiwal w scene albo czy mu gitara lepiej wybrzmiewa na sprzecie. Liczy sie fun ;).
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Ostatnio widzialem takie cos od Sony bodajze i lepiej to gra niz wiekszosc zestawow, ktore tu dumnie jest prezentowanych. Oczywiscie mowa tu graniu jako graniu czyli napedzeniu domowej imprezy. Basu full, ekstra cykacze. Jest lomot, jest zabawa. Zaden gimbus po paru browarku nie bedzie sie w sluchiwal w scene albo czy mu gitara lepiej wybrzmiewa na sprzecie. Liczy sie fun ;).

O to, to właśnie. Basik otwierający szuflady i ćwierkające wysokie bez średnicy to kwintesencja dobrej impry.
Nawet nie macie pojęcia ile tego typu sprzętu produkuje się na świecie dla odmiennej kolorystycznie grupy ludzkiej. Będąc w Meksyku czy Brazylii widywałam sklepy, gdzie nie było sprzętu bez światełek. A te z powyższych zdjęć wyglądają przy tamtych jak światła pozycyjne przy szperaczu helikoptera.
 
Do góry