KDL-40EX500 czy TX-P42S20

dominik0502

New member
Witam wszystkich.

Jestem w kropce bo nie mogę się zdecydować co kupić, Interesują mnie w zasadzie dwa modele w możliwie niskich cenach (na moją kieszeń). Jest to Sony KDL-40EX500 oraz Panasonic TX-P42S20. Czytałem o jednym oraz o drugim ale nie mogłem nigdzie znaleźć porównania tych model więc proszę o jakieś wasze przemyślenia oraz wrażenia z użytkowania.

Pozdrawiam i dzięki za każdą podpowiedź
 

Ares78

New member
A do jakich dokładnie zastosowań szukasz telewizora? W jakich warunkach będzie użytkowany (nasłonecznienie pomieszczenia) czy też podawany sygnał... Przykładem może być podłączanie do telewizora komputera, będzie pojawiało się dużo obrazów statycznych i ex500 w takiej sytuacji spisze się dużo lepiej tak samo w nasłonecznionym pomieszczeniu- matryca półmatowa. Także opisz konkretniej czego wymagasz...
 

mrsunders

New member
W jakich warunkach będzie użytkowany (nasłonecznienie pomieszczenia) czy też podawany sygnał... Przykładem może być podłączanie do telewizora komputera, będzie pojawiało się dużo obrazów statycznych i ex500 w takiej sytuacji spisze się dużo lepiej
Czy do przeglądania zdjęć też lepszy będzie ex500?
 

dominik0502

New member
Będzie on stał w pomieszczeniu raczej słabo oświetlonym i okna nie będzie miał ani naprzeciw ani tez od boku. Służył będzie do oglądanie cyfrowej TV, oraz sporadycznie do podłączenia komputera. Za jakiś czas po kupnie telewizora mam zamiar uzbroić się w PS3, więc chce żeby to tez jakoś hulało.
Wiem też że 40EX500 ma możliwość podpięcia do internetu, a w Panasonic-u nie mogłem się tego doszukać. Ten internet to jakieś ciekawe rozwiązanie czy służy tylko do oglądania filmików z youtube?
Ogólnie to też myślałem nad TX-P42G20 tylko jest to trochę drogi gips i nie wiem czy warto inwestować te 900zł. Czy aż taka przepaść dzieli te dwa modele Panasonic-a?

Pozdrawiam
 
Do góry