KD denon + KEF + kable

digdug

New member
witam wszystkich,
chcialbym zasiegnac dosc pilnie opini na temat zestawu do ktorego sie ukladam i oferty jaka na niego dotsalem:
otoz elektornika to denon AVR 2307 + DVD 1930, glosniki:
front iQ7
efektowe iQ1
centralny iQ2c
sub PSW2500
za calosc mam oferte na 10,5K (elektornika 3,7K reszta KEF), moje pytania sa nastepujace, mam pokoj 24m2 salon z kuchnia, bedzie film / muzyka 50/50%.
- czy zestawienie przy podanej wielosci pokoju bedzie gralo ok??
- czy iQ7 na front to nie za wiele??
- czy iQ2c jako centralny nie bedzie za maly i wlasciwie czym sie rozni od iQ6c tak sluchajac ich w rzeczywistosci
- jakimi kablami to wszystko polaczyc??
- czy hdmi bezposrednio z DVD do TV (mam w nim 2 wejscia takze spoko)
- jaki kabal z dvd do ampli w celu uzyskania jak najlepszego efektu??

prosze o komentarze,
digdug
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
napisz na do Blackninja - on ma je u siebie i dysponuje całą rozległą wiedzą o modelach. Ja Ci powiek tak - słuchałem różnych zestawów / co prawda krótko/ ale jakość jest zachwycajaca.
pozdrawiam
Krzysztof
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na początek wstrzymaj się z elektroniką i poczekaj na nowe modele. iQ7 będą do twojego pokoju dobre. Dobrze by było gdybyś napisał jakiej muzyki słuchasz, będzie wiadomo czy czegoś nie zmienić w klockach.
DVD podłączasz hdmi do amplitunera, amplituner przez hdmi do tv i wszystko gra, nie masz też plątaniny kabli. Gdy zakupisz płytki DVDaudio i SACD, będzie jeszcze potrzebny kabelek 6RCA-6RCA.
 
Ostatnia edycja:

digdug

New member
.....

ciesze sie ze widze wlasnie posty od was...
1. muzyka jakiej slucham, trudne pytanie, poniewaz jestem absolwentem szkoly muzycznej mam sentyment do muzyki powaznej, ale generalnie slucham rock, pop, soul, musze sie tez liczyc z moja droga narzeczona, ktora dorzuci do calosci troche r&b, takze jak juz wpsomnialem wczesniej szeroki muzyczny przekroj.
2. elektronika wstrzymac sie?? rozumiem
ale z drugiej strony pytanie nadal pozostaje czy takie zestawienie jak wymienilem wyzej przy zadanej sumie 10 000 ktore moge wydac jest optymalnym?? slyszalem wiele o tym ze elektronika denona z KEFem naprawede dobrze gra...
3. czy nie zaoszczedze na ilosci kabli jednak jak puszcze HDMI bezposrednio do TV a do ampli tylko coaxiala??
4. czy przy podanym w pukncie 3 okablowaniu adio DVD nie bedzie chodzic?? czy 6 RCA musi byc??

czekam na wasze komentarze,
dzieki,
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
AVR2307+DVD1930+iQ7+iQ1+iQ2c+PSW2500..............9999zł

Dobry zestaw, lepiej to już chyba zagra tylko z CA np. 640R i DVD89.
20061219_103234_640R-front.jpg


20060116_111357_dvd89.jpg


ad3 nie zaoszczędzisz bo nadal masz 2 kabelki
ad4 DVDaudio nie bedzie nadal działać, do SACD i DVDaudio bedzie potrzebny 6RCA-6RCA

862006_121633.jpg
 
Ostatnia edycja:

malypb

New member
Witam,

Mam dokladnie taki sam zestaw (+ plazma TH-50PV70F).
Gra to - jak na moje wymagania - rewelacyjnie
i do tego wyglada tez niezle :)
Polaczenie dwoma kablami HDMI ProfiGold.

Generalnie polecam.

Pozdrawiam
P.
 
Do góry