kd 5.0 "drewno" czy plastik ???

masofcer

New member
Witam mam pytanie odnosnie doboru kina domowego do pomieszczenia jak na rysunku.
Pokoj ma 20m2(5x4) jednak rozstaw kina bedzie sie miescil na okolo 10m2(2.5x4) mniej wiecej w polowie w otwartej przestrzeni pokoju.
Czy jest mozliwosc ustawienia zestawu kd z kolumnami podlogowymi?, czy jestem zkazany na plastiki
dodam ze wielkosc podlogowek nie stanowi problemu...zastosowanie kino/muza 50/50
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
pewnie ze drewno, miejsca nie za wiele więc kolumny jakieś nie wielkie ja na Twoim miejscu bym brał jakieś małe podłogówki albo wszystkie podstawkowe
 

masofcer

New member
na ampli chcialem przeznaczyc ok 1.5k, zastanawiam sie nad Yamaha RX-V667 i drugie tyle (niestety tylko) na kolumny. Nie mam mozliwosci odsluchu w domu wiec nie wiem jak sie mogą sprawowac dane kolumny na takim metrażu...
 

masofcer

New member
no i wlasnie to jest moje pytanie czy w tej cenie kolumny w drewnie zagrają lepiej niz np.plastikowe HK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

meeshoo

New member
Spokojnie cenowo da się wejść np. w budżetowy zestaw 5.1 oparty na Jamo s606 i wymienionym Harmanie. Tylko czy podłogówki na takiej małej przestrzeni mają sens? Może pomyśleć o podstawkowych?
 

masofcer

New member
jak pisalem wczesniej rozmiar kolumn nie gra roli...Jamo s606 odpadaja ze wzgledu na boczny glosnik niskotonowy i bliskosc sciany. Może pod ten ampli Yamahy zestaw Yamaha NS-50 + NS-P60 ?
 
Do góry