Kamerka "szpiegowska" z opcja nagrywania

Malauk

New member
Witam, chcialbym prosic was o pomoc, dodam ze jetem laikiem w tym temacie ale wracajac do problemu, chcialbym zamontowac mala kamerke z mozliwoscia nagrywania, problem polega delikwentach okradajacych mnie kiedy jestem w delegacji na 99% jestem pewien ze to sasiad ale chce miec pewnosc. Jaki sprzet mozecie mi polecic czym to nagrywac, myslalem o kamerce plus tuner tv (komputer I tak dziala 24h/dobe). Prosze o pomoc I ewentualne porady. Pozdrawiam
 

Malauk

New member
Kamerka będzie poza mieszkaniem, i musi być mała żeby nie wyrwali jej, chce użyć Boyo VTK-Mini Miniature keyhole (nie mogę dać linku bo nie mam jeszcze 5 postów ^^) takiej kamerki tylko nie wiem jak zrobić żeby nagrywać, tzn jaki tuner (jak to spiąć w kupę) bo chyba recorder nie wchodzi w grę (cenowo)
PS: jakość nie musi być doskonała
PS2: bardzo słabo się na tym znam wiec pytam o rade co jak i z czym :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym sie rozejrzal za prostym rejestratorem + mala kamerka (ew.kilka). Mozna kupic uzywany zestaw za niewielkie pieniadze, sam taki zestaw woze w aucie, nie mam czasu sprzedac, czy zamontowac. Sa oczywiscie inne rozwiazania, ale cenowo wyjdzie podobnie, jak nie wiecej. Tu sprawa jest prosta, malo tego mozna podlaczyc pod siec i ogladac online (na telefonie, lub pc/tablecie), czy tez przegladac archiwum z dowolnego miejsca na swiecie, mam tez taki drugi zestaw, zamontowany, zaoszczedzil mi juz kupe kasy i nerwow.
Monitoring to podstawa i w wlasnie w taki zestaw bym celowal.
 
Do góry