Kamera sportowa do 700zł

VVigor

New member
Cześć. Staję w tym roku przed nie lada wyborem jakim jest kamerka sportowa i potrzebuję waszej pomocy.
Z tego co szukałem i znalazłem to w tym przedziale mieszczą się;
- Contour Roam 2
- Liquid image Ego
- Hama HD star
i jeszcze może kilka innych. Na czym mi zależy... bardzo podoba mi się contour, można go złapać w rękę i nagrywać także luzem, jak normalną kamerą, do tego duży kąt nagrywania i możliwość przekręcenia obrazu kiedy się chce, wg mnie dobra jakość oraz dobra redukcja wstrząsów. Jego mankament to tylko 1m wodoszczelności, lub obudowa +60m oraz brak LCD oraz wifi, czyli w sumie żadnego połączenia, żeby zobaczyć jak obraz się ma. No i oczywiście wybór trybu nagrywania przez komputer...

Ego wg mnie wygląda ohydnie, z kasku będzie wystawać pewnie z pół metra, ale ma wifi... Nie wygląda szczerze powiedziawszy na wyjątkowo wytrzymałą oraz również trzeba dokupić obudowę wodoszczelną, ale to najtańsza opcja z tych trzech

Star- Na wzór gopro, co do wyglądu teoretycznie zastrzeżeń nie mam, ale wolę contour'a. Chyba największy pakiet akcesoriów, za 700 zł jest pilot,monitor lcd i kilka bajerów. Jedyne w czym przegrywa z contourem to wg mnie jakość filmów i redukcja wstrząsów...

Okej, rozpisałem. Do czego bym chciał używać... rower, narty, wszystko i nic, życie codzienne również, motocykl.
Teraz pewnie ktoś powie "rozpisałeś sobie wszystko to musisz sam wiedzieć na czym ci bardziej zależy"- no właśnie, prosiłbym was o radę, ew. wypowiedzenie się kogoś kto ma takowe kamerki. Może zasugerujcie coś od siebie, bo nie mam też możliwości ogarnąć wszystkich. Na contour'a 2+ mnie nie stać, bo najniżej znalazłem za 1600 zł... Więc proszę o rady oraz pomoc!
 

VVigor

New member
Gdzie z USA sprowadzić sony? I ta cena 680 to sama kamerka, bez przesyłki,prawda? Do tego jeszcze mogą mi dowalić cło i vat...
 
Do góry