Kalibracja tv dla niebieskich gratis?

Status
Zamknięty.

hnd1

New member
Witam zostałem posiadaczem SONY 55W829B niestety mam trudnosci z konfiguracja telewizora vdyz instrukcja znajdujaca sie w martonie nie opisuje zadnych funkcji tv tylko warunki bezpieczenstwa. Wykupilem dostep to klubu HD gdyz dostalem wiadomosc o kalibracji tv za free jezeli bede niebieskim. Powiedzcie w jaki teraz sposob mam otrzymac kalibracje. Tv dzialo ok ale wiem ze dzieki profesjonalnym wskazowek co do kalibracji obraz bedzie napewno lepszy
 

piechu

Member
Bez reklam
A kupowałales tv u Kiki'ego w sklepie Loco?
Kalibracja gratis przysługuje tylko wtedy gdy będąc już niebieskim (przed zakupem) zakupisz właśnie tv u niego.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie kupiłem w euro rtv ale dostałem od niego wiadomość.

kiki napisał:
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
To znaczy musisz być zalogowany w klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html
Podaj proszę wówczas adres mailowy i otrzymasz kalibrację.

To musisz samemu się pobawić jak nie kupiłeś u Kikiego... z drugiej strony kalibracja tak na 100% ma sens wyłącznie zrobiona u użytkownik w domu w jego warunkach jakie ma podczas oglądania.
 
Ostatnia edycja:

hnd1

New member
To gdzie mogę znaleźć opis funkcji które posiada tv i które są odpowiedzialne za jakieś tam funkcje bo jest tego tyle ze nie ogarniam dodam ze na stronie sony jest w wersji elektronicznej to samo co w intrukcja w kartonie czyli NIC
 

JanVid

New member
" Kalibracja tv dla niebieskich gratis?"
.... a co to za jedni ci niebiescy są ? ..... ZOMO z przywilejami? ... gdyż tylko takie mam skojarzenia po lekturze tego forum :shock:
 
Ostatnia edycja:

Liter1979

Member
Bez reklam
Panowie, to jest proste jak budowa cepa - jeśli kupujesz jakikolwiek tv u Kikiego, jesteś "niebieskim" członkiem forum, to przed zakupem kalibruje Ci on zakupiony telewizorek, i jest to wliczone w cenę - czego tu nie rozumiecie ?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tez zawsze sie zastanawiam jak wyglada ta kalibracja korespondencyjnie ;).

:D Bardzo i to bardzo dobrze wygląda , "Collider". Uwierz mi. Przecież taki samy modeł TV ma tę same ustawienia obrazu. Plazma i Tv za 20 albo 30 000 zt, to cóż innego. TV pospolity, to żadna skomplikowana kalibracja. I nie trzeba u KIKI nic kupować :p wystarczy być "niebieskim" :popcorn:
 
Status
Zamknięty.
Do góry