Kablówka M-Media Polska rejon południe,opinie.

mustang77

New member
Witam,chciałbym zamieścić temat o naszej tv kablowej i internecie od M-Media Polska głównie rejon południowy kraju.
Piszcie swoje uwagi,spostrzeżenia,przestrogi,itp.co wam opuszki palców i do głowy przyjdzie.
Założyłem ten temat ponieważ jestem w kropce.Byłem dziś w M-Media Brzesko aby przedłużyć umowę z okresem promocyjnym w którym posiadam internet 10 Mb za około 44 zeta i tv cyfrową za 50 zeta z modułem cam[10 kanałów w HD]
Sprzedawca polecił aby kończącą się za niedługi czas ofertę promocji [umowa na czas nieokreślony jest/promocja na czas określony] przedłużyć pakietem super box za 50 zeta[wyliczył] i internet 12Mb [czyli dwa Mb więcej niż mam teraz] za 49 zeta z e-fakturą a ze zwykłą 53 zeta.Czyli taka nowa oferta promocyjna...
Na różne pytania moje słyszałem tylko-"nie dostępne w pana rejonie"[chodziło o vod] gdzie na stronie internetowej jest napisane że ta usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów m-media,lub opcja multiroom -"tak ale dekoder nie HD".
Dla nich net 6 Mb czy 12 Mb w promocji -w pakiecie z telewizją to czy 6 Mb czy 12 MB to ta sama cena~49 zeta.[chciałem obniżyć koszt internetu] Niestety widzę ,że się nie da...
Ale najbardziej wkur.iło mnie to ,że teraz kiedy przyszedłem do domu sprawdziłem na ich stronie różne opcje i zauważyłem ,że to co sprzedawca mi oferuje czyli TV-Super Box + Net 12 Mb w cenie suma 99 zeta to jest wielka lipa ,bo tu--> Pakiety ť Bogate pakiety oszczędności - Multimedia Polska S.A. za tą samą cenę 99 zeta mam pakiet numer dwa z netem 30 Mb / TV Pakiet Super Box [czyli ten co mi polecał o czym wyżej pisałem] / Telefon plan optymalny 100 min]
No ale w mojej pierdzimieścinie ponoć dostępny tylko net 6 i 12 Mb.To po co chłam na swojej stronie przedstawiają?A kliknijcie odnośnik więcej pod pakietami i zobaczcie ,że wysyła na stronę zgłoszenie/pytanie/napisz do nas.Ale fakt faktem robią ludzi i rzeźbią jak mogą.I weź tu dalej z nimi gadaj...
Powiedzcie mi moi drodzy jak to jest z umową kiedy promocja mi się kończy z końcem sierpnia a umowa na czas nieokreślony ,bo w razie "W" chciałbym zakończyć taka umowę...
Wypowiedzenie na net jest miesiąc a na tv 3 miechy dziś się dowiedziałem z tym ,że przez miesiąc wypowiedzenia netu płacę cenę *2 a za 3 miechy wypowiedzenia na tv płacę też miesięcznie *2.
Na infolinii z kolei mówili ,że bym płacił na wypowiedzeniu tak jak do tej pory.
Wracając do vod VOD - Multimedia Polska S.A. jest tam wytłuszczonym drukiem napisane ,że dostępna dla każdego Klienta telewizji cyfrowej ,po co takie bajki piszą jak sprzedawca w Brzesku powiedział że w moim rejonie niedostępna usługa-nie ma tego i kropka.
Naprawdę nie wiem co z tym fantem całym zrobić ,jak to ugryźć a potem strawić i się nie pochorować.Nie wiem co z tą umową na czas nieokreślony zrobić jak ją można ewentualnie rozwiązać.
Dodam ,że mój operator zmienił się ze Stream w M-Media i narosły pewne moje obawy różne.Nic się w zasadzie w cenie i ilości kanałów nie zmieniło tylko nazwa kablówki.
Bardzo przepraszam jeśli w tym dziale zamieszczam temat o kablówce skoro dział to platformy cyfrowe.Jeśli będzie koleć w oczy to poproszę o nie kasowanie tylko o przeniesienie w odpowiednie miejsce,dzięki.
 

mustang77

New member
-dodam jeszcze, że ,to co robią z klientami to jest porażka.3-miesięczne umowy wypowiedzenia na wyższym abonamencie o 30%[chociaż co telefon mówią inną cenę abonamentu na wypowiedzeniu a umowa abonencka chyba jedna jest do cholery,chyba maja maszynę losującą opcje cennikowe]
Żadnych ciekawych zmian,miesiąc w miesiąc ,rok w rok ta sama umowa hyper super promocyjna którą trzeba pilnować aby przedłużyć na czas bo jak nie to abonament *2 w cenie.A kanałów w HD tylko 10 w abonamencie za 50 złotych więc to jest porażka na całego na rynku.Dodadzą może 1 kanał w rzekomej jakości HD na rok i pełen odjazd.Wystarczy spojrzeć co oferują i za ile konkurenci...Załamka.
Na dobitkę powiem ,że po fuzji stream z multimedia nawet multimedia nie walczy o klienta który chce wypowiedzieć umowę.Przykład konkretny "przełączę pana do działu odzyskiwania klientów",a za jakiś czas: "przykro mi nie mogę pana przełączyć bo jest pan byłym abonentem stream". To jest upodlenie na maxa ,bo ja byłem w stream 10 lat od 2003 roku i weź bądź tu z nimi...!!!Ale czułem ,że po fuzji tych dwóch firm tak będzie.Nie da się no nie da!!!Mają biuro regionalne niedaleko mnie i pani z infolinii MM po moim stwierdzeniu nieścisłości cennika na wypowiedzeniu [ściślej trzech różnych opcji ceny dtv na wypowiedzeniu ustalonych przeze mnie w bok i na infolinii] stwierdziła ,że w bok w miejscowości ******* ustalą mi cenę na wypowiedzeniu dla mnie.Dżizus to oni maja maszynę losującą te cenniki?!?!?!To na co regulamin długości srajtaśmy?Różnice w cenie umowy rezygnacyjnej dobiegały do około 53 złotych!!!
Co do nowego planu taryfowego przedstawiono mi ofertę na internet za 12 Mb-53 zeta-zwykła faktura lub 49 zeta e-faktura.Na Boga to jest jawne kopanie klienta skoro na stronce ich ta prędkość figuruje za 44 zeta a ja płacę 39.90 w tej chwili!?!?!?!
 
Ostatnia edycja:

bestman101

New member
Miasto Darłowo

Pisałem już na satkurier napisze i tu.

7 miesięcy i koniec umowy po 7-10 latach u nich nie zdzierżę dłużej.

Mam w najdroższym pakiecie MaxBox 8 kanałów HD i więcej "nie da się brak możliwości technicznych" paczka "HD" w SD :D + HBO + C+ wszystko w SD

Internet max 6 mb co to ma być?

Za taką ofertę kasują u nas tyle samo co za 30mb czy 60mb i full kanałów HD w innych miastach.

Szukacie frajerów ? Koniec z tym.

W HD jest:

1.TVN
2.Discovery Channel
3.NG
4.NG WILD
5.nSport
6.Eurosport
7. Fightbox
8. Sundance Channel

I KONIEC reszta w SD.
Powyższy pakiet za 69zł (bez HBO, C+ i paczki HD w SD :D oczywiście )

JEST TO OFERTA ROKU 2013 "dymamy małe miasta bez konkurencji" w Multimedia Polska

Niestety panie i panowie z MM (wiem że to czytacie) koniec z tym macie 7 miesięcy na zrównanie oferty. Obiecuję że moje wypowiedzenie umowy z DARŁOWA nie będzie jedynym wypowiedzeniem które do was wpłynie.

Turyści tu pompę maja jak widza ofertę z MM (tv na pokojach) i porównują do swojej z "normalnych miast"
Ale obiecuję wam już niedługo :D
 
Ostatnia edycja:

mustang77

New member
Wiesz co kolego oni maja maszynę losującą cennik i ofertę bo to się w pale nie mieści takie rozbieżności ofert a umowa na papierze z nimi długa ,że hej ale ich waćpanów nic nie zobowiązuje.Dlatego ja dziś złożyłem wypowiedzenie.
Aha a wcześniej w sprawie internetu chciałem zmniejszyć prędkość z 12 na 6 i dowiedziałem się że ta sama cena będzie za net [chciałem zmniejszyć cenę abonamentu bo teraz nie potrzebuję tyle Mb/s]
Więc skoro kolego masz 6 to powinni Ci bez dopłat przełączyć na 12 ;-) skoro działa w jedną stronę [u mnie] to powinno działać i w drugą[u Ciebie bestman 101 :) ] Powiedz im ,że kolega z forum o tym mówił.Oni muszą na bank mieć maszynę losującą oferty i ceny.
Aha kolego a ja mam w pakiecie basic extended 10 kanałów w HD-ale to jeszcze po Streamowa umowa.
 
Ostatnia edycja:

sebasan

New member
Mustang,w Sanoku dokładnie to samo,co do joty. Brak możliwości technicznych...i w kółko to samo.Też były Stream.No bo to chyba na tym samym światłowodzie kolejowym idzie w południową Polskę,tak mi to kiedyś babsko z BOA tłumaczyła,jak był w święta walnięty obraz (szczury im kabel przegryzły).
Po prostu,po przejęciu Streamu korzystają z jego łąćzy i nie robią NIC aby poprawić możliwości dostępowe w naszym regionie. Jest nawet gorzej niż było-w stream miałem Eurosport HD i Polsat Sport HD-tutaj nie moge,nawet za dopłatą. Z netem tak samo jak u Ciebie. Tyle tylko,że u nas nie ma żadnej konkurencji.
Najlepszy numer,jak chciałem wyłączyć paczkę Canal+. Nie miałem na nią żadnej promocji, płaciłem pełną kwote39 PLN.Ale jak chciałem zrezygnować,to babsko na infolini kazało czekać 3 miesiące!!!Na szczęście u mnie w lokalnym BOA skońćzyło się na miesiącu,chociaż czy to nie jest bzdura-okres wypowiedzenia na coś,za co płacisz pełną stawkę,bez upustów i promocji?
Ogólnie ta kablówka to masakra.Czekam rok,potem biorę jakiś talerz,bo po prostu naprawdę przeginają.A najbardziej,ale tak już naj naj bardziej to wk...a mnie,że nas z południa traktuja jak klientów III kategorii. Na infolini nic nie wiedzą,oferty nie dla nas,rabaty nie dla nas,HD nie dla nas...szlag trafia.
 

mustang77

New member
Stream przynajmniej dbał o starych klientów ,bo gdy kończyła się umowa promocyjna to się podpisywało nową i miało się wszystkie wtedy dostępne kanały HD na jeden miesiąc odkodowane.Jak ktoś mi teraz poleca ewentualny multiroom na dwa pozostałe tv ale dekodery z opcją SD niestety nie HD to ja p.e.r.l.e takie coś to krok w tył,ewidentnie,ciemnogród robią z ludzi-jaki k.r.a dekoder SD?Drugie miejsce w rankingu w Polsce pod względem abonentów do h.j. do czegoś zobowiązuje.Jakie możliwości techniczne nie pozwalają?P.e.do.le.e kotka za pomocą młotka.Chłam taki kładą klientom ,że konkurencja powinna się śmiać z nich multiroom z SD hahaha wygłup na miarę demotywatorów...Wiecie co nie chce mi się pisać już o nich bo ręce opadają.Nie chce mieć z nikim do czynienia już i zakładam naziemną.
Na naziemnej przynajmniej będę miał sygnał cyfrowy za free na wszystkich telewizorach bo one mają w sobie dekodery już a nie że teraz płacę 55 zeta aby mieć rzekomo sygnał cyfrowy wątpliwej jakości ale tylko na jednym tv a na pozostałych przeżytek analogowy transkodowany z cyfrowego.A mała ilość kanałów na naziemnej mi nie przeszkadza.
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Co do nowego planu taryfowego przedstawiono mi ofertę na internet za 12 Mb-53 zeta-zwykła faktura lub 49 zeta e-faktura.
Na Boga to jest jawne kopanie klienta skoro na stronce ich ta prędkość figuruje za 44 zeta a ja płacę 39.90 w tej chwili!?!?!?!

... podaję promocję (dla starych klientów - na wypowiedzeniu umowy) Internet 12 Mb/s - umowa na 12 miesięcy, 30 zł miesięcznie (opcja z e-fakturą) + ewentualnie 8 zł miesięcznie za Wi-Fi, ze "specjalnej Infolinii" utrzymaniowej tel. (24) 357 50 35.

Nazwa promocji : P_2013/161/(AP) "Internet 12Mb+ STOP EFU" [do 08.13]

Promocję można zamówić do 31 sierpnia 2013.
Może być ona zakończona wcześniej lub przedłużona (co jest bardziej prawdopodobne).

Jedyne dodatkowe koszta to 2 x 1 zł miesięcznie (za pakiet Multisaver - potrzebny jak diabłu dzwonek). Najlepiej z niego zrezygnować pisemnie już następnego dnia po aktywacji tej promocji.

Promocja ważna w całej Polsce ... jeśli "warunki techniczne" Multimedii na to pozwalają.
 

mustang77

New member
to znaczy ten numer tel. podałeś to mam do nich dzwonić czy oni do mnie będą?[ja na pewno nie będę dzwonić ,bo złożyłem rezygnację]
Piszesz coś o 8-śmiu złotych miesięcznie za wi-fi?Tak naprawdę to nie wiem o co biega...
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Jeśli złożyłeś wypowiedzenie to oni będą dzwonić na pewno, nawet kilka razy (aż złapią cię na kolejna umowę).
Mi po złożeniu wypowiedzenia wysłali (już po kilku dniach) standardowe pismo, że rezygnację przyjęli i zachęcają do kontaktu z tą "specjalną Infolinią".
Oczywiście będą proponowali różne warianty nowej umowy (zarówno na sam Internet jak i na "paczki" usług).
Do mnie dzwonili kilka razy i ten numer wyświetlił mi się na komórce.
Ty sam też możesz do nich dzwonić, wsio ryba.
8 zł miesięcznie to ewentualna dopłata do modemu z Wi-Fi (przy opcji 12 Mb/s możliwość podłączenia bezprzewodowego do max. 5 urządzeń z Internetem w domu).
Ja mam od nich stary modem (bez Wi-Fi) i nie potrzebowałem zmiany (i tym bardziej dopłacania 8 zł miesięcznie za to udogodnienie).
 

mustang77

New member
Tydzień minął i żadnego pisma o złożeniu wypowiedzenia nie otrzymałem i dzwoniłem na boa ale niestety nie mają jeszcze informacji o moim wypowiedzeniu umowy.
 

Larryxz

New member
Witam,
Korzystam z usług Multimedia Polska w miejscowości Brzesko. Posiadam obecnie Internet mobilny 1GB za 9,99zł oraz Internet 12MB w technologii VDSL w cenie 54zł. Obecnie w Brzesku najszybszą opcją jest 20 MB i proponują mi ją za 10 zł w sumie 65zł + 10zł mobilny. Czy orientuje się ktoś czy można ugrać niższą cenę składając wypowiedzenie w BOK. Generalnie co roku oferują mi tą samą promocję zarówno dla nowych jak i stałych abonentów.;/

Dzieki z góry za odp
 
Do góry