JVC S90 - test, opinie, wszystko o serii (LT-46S90BU, ...)

gocio

New member
Dobra, to czy po podłączeniu kablem dvi-hdmi można dopasować obraz z komputera w rozdzielczości 1378x768. Czy ten model posiada funkcję overscan i dobrze dopasowuje obraz w rozdzielczości natywnej i nie obcina z żadnej strony.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Marek27BB --> jeśli widziałeś w "akcji" Sony i podobał Ci się to go bierz.
Cyferki w danych, np. kontrast z reguły ma się nijak do rzeczywistości.
Wszak sam jego pomiar może być różny. Taki tam, często bełkot marketingowy.
Jeśli nie masz możliwości osobistego porównania obu wybrańców to Nasze opinie nie za bardzo Ci pomogą.
Wierz mi jak Sony pasował Ci to go bierz i już nie porównuj. :)
 

mart_mw

New member
luk_gb napisał:
Martwi mnie, ze Twoj TV musial odwiedzic serwis :(
Czy jest faktycznie tak jak zostalo napisane na stronie JVC, ze do punktu serwisowego nalezy dostarczyc urzadzenie na wlasny koszt?
Jak oceniasz fachowosc, czas realizacji, kontakt z serwisem?

.

Mnie tez to zmartwilo ale mam nadzieje ze sie nie powtorzy.
Rzecz dzieje sie w Niemczech wiec nie wiem jak to jest z serwisem w PL. Tu odbylo sie to tak, ze zadzwonilem, przyjechali, zabrali, naprawili i oddali. Calosc trwala 5 dni. Na gwarancji wiec zero kosztow. Trudno mowic cos o fachowosci, jedyne co mnie troche denerwuje ze nie dostalem informacji zwrotnej co zrobiono, bo to moze byc wazne czy np wymieniono panel, zasilacz, albo tylko wgrano nowy software.
Jak narazie wszystko OK
Pozdrawiam
 

losiu21

New member
ja rowniez prosze o odpowiedz do postu gucia czy ta toshiba dziala z kompem tak jak samsungi ????,z gory bardzo dziekuje
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Białe 42" są dostępne od ręki. A modele 46" mają cały czas swój "elektorat":D
 

kantrusy

New member
szybki sport :)

Witam! Może się ktoś wypowiedzieć jak zachowuje się ten model JVC w szybkich scenach, głównie sport, czy występuje tzw. smużenie?, dziękuję

witam ja go mam od prawie roku i jest super na kablu jak i na HDMI mam podlaczona tez konsolke PS3 i na zadnym sporcie nie zauwazylem smug, polecam. :rolleyes:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
te telewizory są jak wino .
Seria S 90 - to bardzo udana , bezawaryjna seria. I naprawdę dobrze przygotowana.
Kiedyś dbano o jakość - dziś o wyposażenie.
 
Do góry