JS8500/JS9000 - Brać czy alternatywy?

LaboGalactus

New member
Witam!

Planuję kupić telewizor, głównie jeden z tych wymienionych w tytule (rychło w czas, wiem :) jednak cena jest teraz "przystępna").

Problem się oczywiście pojawił, telewizory to ostatnie sztuki, z ekspozycji. Odpowiednio JS8500 w euro tv, a JS9000 w mediamarkt.

Pytałem się również, ile już te modele tam, na tej wystawie stoją. JS8500 stoi od końca stycznia 2016, a JS9000 był wystawiony 2 marca 2016. Sprzedawcy w obu sklepach mówili, że to ile one stoją/działają, to jest ta tzw "kropla w morzu", no ale wiadomo, goście chcą zarobić :p .
Na oba modele oczywiście proponują kilka stówek rabatu, jednak chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, czy macie jakieś doświadczenia z kupowaniem z wystawy :) .

A może polecacie jakieś alternatywy dla tych tv w cenie ~7000? Jeśli chodzi o preferencje, to 55 cali, głównie zależy mi na input lagu, VA i 120Hz do sportu :)

Pozdrawiam
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
masz gwarancje na te tv jesli tak to mozna brac o ile nie sa jakos fizycznie uszkodzone i cena tansza o 30%
 

C.marcin

Member
Sam zastanawialem sie nad kupnem wystawowego ue65ju7500 i po mojej analizie uwazam ze jezeli opuszczaja 200-300-500zl to bez sensu ryzykować bo jego przebieg pewnie jest taki jak bylby u Ciebie w domu po roku. Sam sprawdzilem przebieg w menu serwisowym i to co mowili sprzedawcy niestety nie pokrylo sie z prawda bo przebieg byl duzo wiekszy niz wychodziloby z wyliczen x 12h dziennie. Dodam wiecej sprawdz innych dystrybutorow bo mi sie udalo w samsung brand store otrzymac lepsza cene za nowy z 0 przebiegiem model niz proponowano mi w media za wystawowy.
 
Do góry