Jbl9.1 do oled 65gx3la

prezes9393

New member
Czesc jestem szczesliwym posiadaczem lg oled 65gx3la, mam salon polaczony z kuchnia i korytarzem okolo 40m2, sufit napinany wysokosc 2.70m, czy warto kupic soudnbar za cene 4k (jbl 9.1) do tego telewiozra, gdzy tv gra naprawde całkiem dobrze jak na samo tv, jak duza bedzie roznica? Niestety w gre wchodzi tylko i wylacznie soundbar. Nie mam miejsca na kino i zalezy mi na malej ilosci kabli.
 

martinc

New member
Dołóż ok. 2k do zestawu stereo i będziesz miał bardzo dobry zestaw do TV (bez porównania do dźwięku z TV) i super do słuchania muzyki. Dla lepszych efektów w filmach można później ewentualnie dokupić dobry subwoofer za ok. 2-2,5k. W stereo jednak dialogi nie będą tak dobrze słyszalne, jak w KD - brak głośnika centralnego.

Na przyzwoite kino domowe to już sporo więcej kasy trzeba wydać, a i tak piszesz, że nie masz na nie miejsca.

Soundbara bym nie kupował. Jak to mówią, fizyki Panie nie oszukasz.
 

BoseHit

New member
Za dobrze grający Soundbar trzeba zapłacić przykład Bose 700 , JBL dudni to marka typowo dla ludzi lubiących dużo basu tak jak Afroamerykanie.
BOSE I SONOS to soundtrack premium grają bardzo dobrze w muzyce i w filmach .Warto wydać parę złoty kupić raz a porządnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobry soundbar gra świetnie.
Ten JBL Bar 9,1 do takich należy.
Masz dźwięk przestrzenny o dużej mocy i szerokiej scenie muzycznej.
Dla niebieskich masz specjalna ofertę.
 

a13

New member
Do słuchania muzyki: zestaw stereo, żaden soundbar go nie zastąpi.
Do kina domowego, jeżeli brak miejsca lub pieniędzy to soundbar.

Z soundbarów sprawdzam i jeszcze testuję 9.1 i sn11.
W 9.1 za dużo, jak dla mnie basów, ale głośniki tylne to zasilanie akumulatory, jak ktoś tak chce to sn11 odpada, bo zasilane z sieci.

SN11 są gorsze do słuchania muzyki, porównując do zestawu stereo, nie mam wybitnego - Rotel+B&W CM5, ale różnica jest duża.
Stereo - scena muzyczna nie do osiągnięcia przez ten zestaw, ale soundbar nie do tego jest (chyba).

Każdy ma jednak inny gust, potrzeby, tak że może i soundbar być OK do muzyki.

Nie mam salonu;) tylko zwykły pokój około 21m, wysokość około 3,1 m - czyli standard :smile:

Najlepiej odsłuchać samemu, ja chyba wybiorę sn11 - do kina domowego.
Kino domowe to nie soundbar - znacznie większy wydatek + przewody - ale lepsze zdecydowanie.
 
Do góry