JBL SB 400 czy zestaw DENON

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

Mam prośbę o udzielenie rady przy zakupie budżetowego audio do dużego pokoju( pow 20 m kw, prostokąt)Sprzęt będzie wykorzystywany do znacznej (mam nadzieję) poprawy dzwięku z telewizora oraz oczywiście do słuchania muzyki. Nie będąc audiofilem a przy okazji mając ograniczony budżet do max 2000 PLN stanąłem przed dylematem co kupić ? Nie jestem zainteresowany jakimkolwiek kinem domowym, celuję w zestaw 2.0 lub 2.1 ,ewentualnie w jakiś soundbar. I dlatego wstępnie ukierunkowałem się do soundbara JBL SB 400 lub do zestawu DENON PMA-520AE + MONITOR JBL ES 20
I moje pytanie co lepiej z tego zagra i spełni moje oczekiwania?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W stereo moim zdaniem lepiej zagra drugi zestaw. Tylko na Twój metraż lepsze by były monitory z większym przetwornikiem typu ES30, Studio 230, Monitor Audio MR2, Zensor 3, Indiana Line Tesi 260 itp. lub nie za duże podłogówki. Przy filmach soundbar może zabrzmieć efektownie dzięki subwooferowi. Ale do 2 zestawu w przyszłości też możesz dokupić suba.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Tak jak kolega pisze, lepsze są JBL es30. Osobiście mam E30 na tyłach, kiedyś stereo, grają bardzodobrze, dynamicznie, dużo wysokich dźwięków. Jak masz jakieś pytania pisz na priv
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej. Dzieki za odpowiedz i podpowiedz. Własnie byłem w MM gdzie kazałem sobie podłączyć polecane ES 30 i tego wspomnianego przeze mnie Denona. Na tyle na ile można coś posłuchać w takim rozgardiaszu i na moje niewyrobione uszy to ten zestaw grał całkiem zacnie. Nie mieli soundbara JBL SB 400 tylko 200. Jednak przy nawet tak nie ma co ukrywać nie najlepszym wzmaku i kolumnach - soundbar nie wyrabiał. Nie wiem czy ten wyższy model JBL mógłby mnie jakoś nieoczekiwanie zadziwić i przekonać do siebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry