Jamo Sub 650 - OPINIE

adamllca

New member
Bez reklam
sluchalem z hk 3490 plus MA RX2 i tylko muza jak dla mnie gral bardzo dobrze ,mocy duzo odsluch w pokoju ok 20m2 jak w kinie sie spisze nie mam pojecia tym bardziej ze to konstrukcja zamknieta
 

rafalheba

New member
Bardzo mi pomogliście- DZIĘKUJĘ!!! Tylko zastanawiam się po co przeglądacie ten temat, skoro nikt nic nie ma do powiedzenia?
P.S. Dzięki kolego adamllca
 

adamllca

New member
Bez reklam
widze ze potrzebujesz sub w 60% do muzy wiec jamo bedzie ok. ale odsluch wskazany gdyz wiadomo jednemu brunetki sie podobaja a drugiemu blondynki ,a tak powaznie to jak masz mozliwosc to wez do domku i sam ocenisz jak ci sie z twoim sprzetem zgrywa
 

rafalheba

New member
Chyba masz rację kolego. Sprzęt będę miał w domu za około tydzień, ale podłączę go dopiero za około 2-3 tygodnie i wtedy wezmę też jakiś sub i zobaczę co i jak? (Słuchałem w Saturnie też Jbl ES250 i grał pięknie- a to przecież konstrukcja zamknięta)
 
Ostatnia edycja:

adamllca

New member
Bez reklam
ten jbl to chyba bezprzewodowy tak? tez o nim myslalem ale nie sluchalem szkoda , do muzyki to tylko kosntrukcja zamknieta
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Mam Jamo s 608 HCS 3 i Onkyo 609 i Jbl ES250.Jbl to Bass-reflex.W kinie sprawuję się rewelacyjnie,ogromna moc ,w muzyce -dobrze.Aczkolwiek do muzyki przy Jamo608 jest niepotrzebny i używam go tylko do filmów.
 
Do góry