Jamo S608 + SUB250 albo...???

MŁYNEK

New member
Witam szanowne grono forumowiczów.

Wiem, że tych tematów podobnych tematów jest mnóstwo ale... takiej konfiguracji jeszcze nie spotkałem.

Obecnie posiadam amplituner Technics SA-DX850 (stary ale jary sprzęcik który nigdy mnie nie zawiódł i raczej nie planuje go zmieniać.) Mam pod niego podłączonego PS3 i Dreamboxa 8000 kablami optycznymi, a ciągnie dwa altusy 300W...

Od stycznia staruję z remontem i nadszedł czas aby wkomponować jakieś głośniki KD z prawdziwego zdarzenia, Altusy wyglądają już delikatnie powiedziawszy "noł cul" :)

Myślałem nad zestawem Jamo S608 + SUB 250 - znalazłem taki zestaw za 2.500PLN i w okolicach tej kwoty chciałbym oscylować...

Słucham głównie muzyki Trance i wszystkiego innego co mi wpadnie w ucho :) TV, PS3 oraz radia internetowe...

Pozdrawiam
 

MŁYNEK

New member
Na początku chciałbym serdecznie podziękować koledze @blackninja za wzorowo przeprowadzoną transakcję.

Jak na razie mam podłączonego suba i fronty - bo jeszcze czeka mnie remont i wówczas cały sprzęt będzie "uruchomiony"

Tak dla porównania pod jeden kanał podłączyłem jamo a pod drugim zostawiłem alusy... jak na moje ucho w altkach słychać wszystko bardziej dysketekowo, basy są głośniejsze aniżeli w jamo, ale znowu średnie i góra w jamo o wiele lepsze.

Subwoofer - gablotki się trzęsą :D REWELACJA.
 
Do góry