Jamo S 606 HCS 3 czy Jamo S 506 HCS 3. Prosze o fachowa porade.

bigstar102001

New member
Witam szanownych forumowiczow. Pomozcie dobrac zestaw głośnikowy do ampli Denon 1909 lub Yamaha 663 - jestem na etapie zakupu tunera, bedzie to jeden z dwoch wskazanych modeli.
Otoz rozwazam zakup zestawu głosnikowego Jamo typ S 506 HCS 3 lub Jamo S 606 HCS 3 w pozniejszym czasie dokupie sub200. Doradzcie prosze ktory zestaw wybrac. Czy w zupelnosci wystarczy S506 ? Zestaw posłuzy 50 muzyka i 50 filmy DVD/Blue Ray/tuner TV Sat - docelowo HD.
 

emigrant

Member
Ja też stoję przy podobnym problemie, tylko klocek to Onkyo 606 i też miałem w planie Jamo 606, ale niektórzy mi uświadomili, że wydając około 2100-2200pln na zestaw Jamo 606 plus 200tka sub jamo to lepiej za te pieniądze kupić zestaw od KODA i niby tu nie ma żadnej dyskusji, że Jamo jest słabsze znacznie od KODA w tym przedziale cenowym i jakość dźwięku. Rzeczywiście z tego co czytam KODA jest lepszy od "niby" badziewnego Jamo, tylko za bardzo nie można sugerować się czyjąś opinią, ale zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że średnia ocen iluś tam ludzi mówi prawdę i ocena może być w jakiś tam stopniu wiarygodna.
Co do KODA to wpadły mi w oko dwa modele:
KODA AV-702 F/C/S + SW-1000 v2 - 1830pln
KODA SL-500 + SW-1000 v.2 - 2200pln

Czy mamy tu fachowca od KODY i Jamo? :)
 

HaJaBuSa

New member
Tyle jest opini na forum wystarczy poczytac.Niżej jest temat o Jamo 606.
Albo najlepiej posłuchac i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
bigstar102001 napisał:
Witam szanownych forumowiczow. Pomozcie dobrac zestaw głośnikowy do ampli Denon 1909 lub Yamaha 663 - jestem na etapie zakupu tunera, bedzie to jeden z dwoch wskazanych modeli.
Otoz rozwazam zakup zestawu głosnikowego Jamo typ S 506 HCS 3 lub Jamo S 606 HCS 3 w pozniejszym czasie dokupie sub200. Doradzcie prosze ktory zestaw wybrac. Czy w zupelnosci wystarczy S506 ? Zestaw posłuzy 50 muzyka i 50 filmy DVD/Blue Ray/tuner TV Sat - docelowo HD.
Witam
Posiadam Yamahę 663 i Jamo S 506 w pomieszczeniu około 18m2 i jestem zadowolony z tego zestawu. Jak dla mnie ;zwykłego; słuchacza dobrze radzi sobie w stereo , a i w kinie przy subku Yamahy wystarczająco potrafi w odpowiednim momencie ; kopnąc; Posiadałem Denona 1306 i Kody 707v2 , następnie Onkyo 604 z Q.Q 500 i dla mnie teraz trafiłem w swoje skromne oczekiwania odnośnie sprzętu AV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kodę możesz odpuścić . Jamo 606 zagra rewelacyjnie i tyle.
Ktoś kto nie widział i nie słuchał może mieć inną opinię. Użytkownicy są bardzo, bardzo zadowoleni. Też polecam 606 Jamo.
Cena dla użytkowników forum - specjalna.
 

bigstar102001

New member
kiki napisał:
Kodę możesz odpuścić . Jamo 606 zagra rewelacyjnie i tyle.
Ktoś kto nie widział i nie słuchał może mieć inną opinię. Użytkownicy są bardzo, bardzo zadowoleni. Też polecam 606 Jamo.
Cena dla użytkowników forum - specjalna.

Kiki jezeli mozesz to zaproponuj cene na PW.
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja mogę powiedzieć że wziąłem Jamo 606 w ciemno bez grubszych przesłuchań (tylko kilka porównań w raczej normalnych warunkach) i po kilku miesiącach stwierdziłem że jak dla mnie to są to jedne z najlepszych kolumn z jakimi mialem do czynienia ...oczywiście w przystępnej cenie (nie mówie o sprzęcie za kilkanaście tys.) :) Obecnie grają z HK 147 ...w przyszłości pierwszy do wymiany pójdzie ampli choć na razie jak dla mnie wystarcza ;)
 
Do góry