Jakie urządzenie peryferyjne do UE55K5572SU

Boniek88

New member
Witam,

Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora Smart TV Samsung UE55K5572SU.
Mam pytanie do znawców jakie urządzenie peryferyjne (mam tu na myśli jakiś touchpad bądź pilot od innego modelu) wybrać, aby sprawnei poruszać się po przeglądarce internetowej? Nie ukrywam, że korzystanie z kursorów na pilocie jest dosyć uciążliwe.
Dodam, że próbowałem podłączyć myszkę na kablu USB i działa, natomiast myszka bezprzewodowa z odbiornikiem USB nie działa (tzn. podczas ruszania myszką obserwuję delikatne ruchy ale nic więcej).
Na allegro jest mnóstwo touchpadów ale wszędzie w opisie jest że są po Android/Mac/Linux a mój TV z tego co czytałem ma autorski system Tizen Samsunga.
Telewizor ma opcję podłączenia klawiatury Bluetooth ale nie wiem czy taka z touchpadem też będzie działać.

Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam gdyby ten temat znalazł się w niewłaściwym dziale.
 

Boniek88

New member
rozumiem że pytanie jest retoryczne. Mam LG G3. Możesz zatem polecić aplikację, dzięki której będę mógł wprowadzać treści za pomocą smartfona? Pogrzebałem i widzę samsung smart view. Nada się? jestem w robocie i nie mam jak sprawdzić.
 
Do góry