Jakie standy pod monitory -80-90cm

Yacko

Member
Jakie polecicie standy pod monitory - wysokość minimum 80 a najlepiej 90 cm. Kwota za komplet około 300 zł, kolor czary, ewentualnie czarny ze szkłem.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wejdź sobie na Allegro, masz tego od groma. Od ładnie wyglądających szklanych po metalowe, a przecież nie muszą to być jakieś markowe.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Szukaj gościa Tomafos na allegro. Ma wystawione wiele modeli a można z nim się dogadać i zrobi na zamówienie jakie chcesz. Ja mam od niego i jestem zadowolony, kolce, kable w rurce, podstawy pod mój wymiar...
 

Rafal7

Banned
Polecam te standy, używam od roku, są bardzo stabilne, dość ciężkie i dobrze wykonane.Możesz sobie je zawsze dociążyć piaskiem jakby Ci było mało :) Standy
 

Yacko

Member
Polecam te standy, używam od roku, są bardzo stabilne, dość ciężkie i dobrze wykonane.Możesz sobie je zawsze dociążyć piaskiem jakby Ci było mało :) Standy
Właśnie te oglądałem między innymi, ale w opisie i na zdjęciach zawsze jest pięknie. Skoro mam potwierdzenie, że w rzeczywistości są OK, to pewnie je zamówię.
Produkty od Tomafos również rozważę - wyglądają solidnie.
 
Ostatnia edycja:

Yacko

Member

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A co mają napisać?;-) Mnie denerwowało tylko to w szkalnych, że już były zrobione na konkretny wymiar i przy moich surroundach by trochę wystawała górna podstawa. Mnie podoba się ciemne szkło ze srebrnym orurowaniem.
 

Rafal7

Banned
No nie wiem, zrób jak uważasz, dla mnie te metalowe to takie ŁOGEROWATE.
Te szklane wyglądają sporo lepiej na żywo, ta rura wygląda zdecydowanie masywniej i optycznie jest większa niż na zdjęciu.
 
Do góry