Jakie różnice między H6700 a H7000 ?

bhn92

New member
Bez reklam
najwieksza to Ultra Clear Panelw h7000 oraz Micro Dimming Pro , 800 cmr a wiec chyba matryca 200hz no i glosnik niskotonowy
 

ataman76

New member
?

najwieksza to Ultra Clear Panelw h7000 oraz Micro Dimming Pro , 800 cmr a wiec chyba matryca 200hz no i glosnik niskotonowy

Głupio mi że pytam bo nie wiem, ale czym sie różni Micro Dimming (H6700) od Micro Dimming Pro (H7000) ?

TDX: Interesuje mnie wielkość 40 cali, z Twojego pytania wnioskuję, że Samsung daje też różne podzespoły w różnych wielkościach tego samego modelu, podobnie jak Sony ?
 

mafia35

New member
Bez reklam
Jesli 40 cali to h7000 w tej wielkosci ma ta same matryce czyli 100hz bez clear panel. Roznice pojawiaja sie bodajze od 55 cali...
 

mafia35

New member
Bez reklam
Bedzie. Oczywiscie jesli podobaja ci sie przeklamane kolory w technologi trilominous w sony...
Ja sie waham miedzy 55h6700 a 50w829b.
 

ataman76

New member
Tez bym wziął W829 ale mnie interesuje wielkosc max. 42 cale as Sony ma tam słaba matrycę. Z kolei w905 ma podobno bardzo dobra czerń.
Ponawiam pytanie o różnice w Micro Dimming a MD Pro w ww. Samsungach ?
 

Bosman71

New member
A czy w H7000 46cali jest już matryca 200MHz? Czy dalej 100MHz? Na stronie samsunga Ultra Clear Panel jest w każdej wielkości. Czy to czasami nie jest okłamywanie klienta i niezgodność z Umową zawieraną przy zakupie?
 

Pastusiak

New member
nie opłaca się brać h7000. Przynajmniej nie teraz i nie w tej cenie. Maglowałem te samsungi długi czas nim kupiłem, polecam temat zagraniczny na avsforum odnośnie h7000, mają ludzie spore problemy ale to może w wersjach amerykańskich. Ja bym nie przepłacał dla tych 200hz bo to chyba jedyna istotna różnica. Ja wziąłem h6400 i nie odczuwam, że to matryca "tylko" 100hz (miałem 200hz w poprzednim telewizorze)
 

LuKiMaT

New member
nie opłaca się brać h7000.

Być może masz rację ja jednak miałem TV z Ultra Clear Panel i bez. Obecnie mam H7000 i cieszę się, że go wziąłem. Fakt może trochę przeszkadzać niektórym ta błyszcząca matryca. Dla mnie to jednak duży plus. Fakt odbija się w niej wszystko, spokojnie może służyć jako lustro ;), ale jakość obrazu moim zdaniem jest rewelacyjna. Inna różnica do wygląd. Ramka w H7000 jest metalowa niestety modele z serii 6 mają obecnie tandetny plastik.
 

darus75

Member
Dla mnie matryca błyszcząca to też zdecydowany PLUS, wręcz nie wyobrażam sobie matu.... Czy ktoś może "przesiadł" się na UE46H7000 z LE40C650?
 

kosa666

New member
mam m.in. 46d6750 i strasznie mnie w nim wkurza, że jest tak słaby do piłki nożnej (klatkowanie, artefakty itp)- w porównaniu do Philipsa 6008 to jakaś porażka jest.

Teraz szukam TV do salonu - 55" i myślałem o H7000 ale boję się czy matryca 200Hz pomoże czy po prostu Samsungi tak mają :( (alternatywa dla mnie to Philips 7509 jak wyjdzie)

Pozdro
 

prezy

New member
Bez reklam
Dokładnie tak, nie mówiąc już o wykończeniu i śmiesznych plastikach. Żeby tylko to się źle nie skończyło dla firmy. Mogą przekombinować i rzeczywiście będzie klops.
 
Do góry