Jakie najlepsze rozwiązanie dla fana sportu???

maxamorio

New member
Szambiarz napisał:
...
-Cyfra+ i pakiet natena w ASTER
-N i pakiet Antena w ASTER
-Cyfrowy polsat

Z góry dzieki
pozdrawiam

Napisałeś "Jakie najlepsze rozwiązanie dla fana sportu?".
Ale jakiego sportu jesteś fanem.
Jak napiszesz jaki(e) sport(y) lubisz to jestem pewien, że każdy ci doradzi, a tak to nie wiem co ci doradzić.

Ale coś ci doradze:

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej to bierz Cyfrę +,
a jeśli lubisz siatkówke i boks weź pod uwagę CP, a jeżeli wolisz oglądać sporty typowe amerykańskie polecam N-kę.

Trochu się rozpisałem, ale mam nadzieję, że ci pomogłem.;)

Pozdrawiam
 

Szambiarz

New member
Dzieki za pomoc.
Interesuja mnie:
-Piłka
-F1
-Boks
-Siatkówka (ale zdecydowanie mniej niż powyższe)

Dlatego zastanawiam sie nad rozwiązaniem pakiet basic w Asterze by miec polsat sport do boksu i F1 oraz Cyfrą+ albo N. Tu wybór jest dość trudny bo trzeba wybrac między liga mistrzów a ligami angielska,hiszpańską,włoską i francuską. I właśnie w tym miejscu "Hier ist ein Hund grabben" (tutaj pies pogrzebany) bo wybór jest dość trudny choć za cyfrą przemawiają hity rok po premierze i to w HD. Jak sie do tego ustosunkujecie?
 

kowalc

New member
Jeżeli mogę Ci doradzić to dla mnie wybór jest prosty. Jeśli lubisz piłkę nożną to tylko C+. Miałem "N" i zrezygnowałem, bo akurat tam piłki nożnej jest jak na lekarstwo. Wyjątek stanowi Liga Mistrzów, ale tu akurat jeden mecz w każdej kolejce jest na TVP2. Może to nie dużo, ale w porównaniu z C+ gdzie masz wszystkie najlepsze ligi, w tym angielską i polską w HD, czyli przynajmniej kilka meczy podczas weekendu.
Może pozwoli Ci to podjąć jakąś decyzję.
 

ernane

New member
zalezy ile chcesz wydac ja cenie sobie kanaly sportklubu ktore sa niestety tylko w nce, przede wszystkim nie powinienes poprzestawac na tym co oferuje platforma, sa tez inne kanaly (FTA) na orbicie warte ogladania np DSF czy real madrid tv.
 
Do góry