Jakie modele polecacie ?

vwstyle

New member
Witam :) jestem nowy na forum.. Bardzo chce zacząć zabawe z nagrywaniem fajnych filmów w wysokiej rozdzielczosci i najlepszej jakości (hd) ( bądź też nie np. zmienianie rozdzielczosci ), chciałbym aby kamera którą kupię miała dużo opcji w trakcie nagrywania ( opcji optycznych ) Chciałbym zeby nagrane rzeczy przezemnie wyglądały nie gorzej niż te filmiki ( ale i lepiej - wiem że te są obrabiane ale chodzi mi o czystość obrazu ) :
" h ttp://vimeo.com/3203121 " / " h ttp://vimeo.com/2388281 " / " h ttp://vimeo.com/13665374 "
(filmiki obejżyjcie nie mniej niż do połowy)
A więc jakie sprzęciki polecacie :) ? PS. zupelnie sie na tym nie znam dlatego z góry sory za jakieś głupoty które możliwe, że napisałem. Pozdro
PSS. W linkach usunąć spacje pomiędzy 'h' a 'ttp:'
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

vwstyle

New member
Dzięki bardzo pomogłeś :) Wiem teraz w co celować:p Słuchaj a czym sie rózni model JVC GY-HM100 od modelu JVC GY-HM100U ?? Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
testowałem tą kamerę :
001_P1060718.JPG


002_P1060719.JPG

013_P1060920.JPG



to jest ten sam model - różni sie miejscem dystrybucji.
Są już dostępne w Polsce .
O ceny pytaj na priw.


JVC Professional Products, podział JVC USA, ogłosił, że Marcus De Leon - niezależny autor filmów, reżyser i producent - używa JVC GY-HM100 ProHD
do produkcji Misery Signals Story, 90 -- minutowy dokument o zespole heavy metalu Misery Signals który koncertował na całym świecie.
JVC_DeLeon-GYHM100-4.gif
 
Do góry