Jakie koszty założenia platformy cyfr?

KOJOT80

New member
Mam pytanie: jakie koszty trzeba ponieść gdy się chce mieć C+ a jakie przy Polsacie Cyfr.? Pytam bardzo ogólnie mając na myśli: koszt wszyskich urządzeń, aktywację, podłączenie bądź ustawienie, abonamentu nie licząc (bo jest różny u różnych operatorów).
Poczyńmy tylko założenie: punktem wyjścia jest, że abonent nie ma żednych urządzeń a docelowo chce oglądać kanały w HD.
Pytam oto bo operatorzy nie o wszystkim informują wprost. Przeszukałem forum ale nie uzyskałem kompeksowej odpowiedzi, zwłaszcza że wiele postów jest stara.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami,
z góry dzięki.
 

lepp

New member
Bez reklam
Najprościej będzie zadzwonić do biur obsługi klienta i popytać. Jest bardzo wiele opcji, do tego dochodza promocje. Możesz dostać antenę i aktywację za 1zł, możesz tez zapłacić za to 100zł. możesz wynajmowac dekoder za 10zł miesięcznie lub kupić za tysiąc.
Ja kupiłem własnego fergussona hd za około tysiaka do tego antena używka za 50zł, fachowiec za kolejne 50 który mi ją ustawił. Do tego kabel za parę zł.
 

KOJOT80

New member
Wiem jak to się przedstawia w "n". Mianowicie aktywacja dekodera kosztuje już od 99 zł, do tego antena 80' za 80 zł. Instalacja maksymalnie 300 zł (przyjeżdza koleś z "n" i montuje), zawiera się w tym min. podłączenie sprzętu, rozprowadzenie kabli i kalibracja. Można też wybrać tylko kalibrację - kosztuje 80 zł. Antenę -talerz też można mieć własną. Dekodera w "n" nie można chyba kupić tylko dzierżawa.
Co do C+ i PC takich ustaleń nie udało mi się jeszcze poczynić.
 

siwy25

New member
Witam!
KOJOT80 wiele odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz na spokojnie na str.inter. cyfry+,n-ki i pc.
Pozdrawiam.
 
Do góry