jakie kolumny?

darkmajin

Member
Bez reklam
ile jeszcze tematow załozyc ? mocowo pewnie i dobre wkoncu omnitronic robi jakis sprzet do naglasniania imprez mi sie wydaje ... z jakoscia moze byc gorzej wiec jak nie jestes bum cyk bum cyk to sobie podaruj..:)
 
no to mówię - Atom v5
zobacz na efektywność


darkmajin

słuchałeś? może za nisko nie schodzą ale potrafią kopnąć lepiej niż Solo7c, które są 3x większe

a Ty masz estradówki, si? :D
posłuchaj Titan v5, wróć tu i napisz że podstawkowe nie potrafią łupnąć
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Tonsil Altus (albo Zeus, ale droższy).
To, co o nich można powiedzieć dobrego, to to, iż grają głośno (wysoka efektywność)... Jak ktoś nie potrzebuje wyrafinowanych doznań akustycznych, a hałasu, to będzie zadowolony...
 

darkmajin

Member
Bez reklam
kazdy chwali co ma nie marcin... skoro ci wala te suby na podstawkach to ja sie naprawde ciesze twoim szczesciem :)

a jezeli chodzi o kolumny to dozbierał bym do nich kiedys jak tez byłem bumcykiem to wymiatały :) uzywki w technicznie idealnym sprzedałem za 800 mogles wtedy sie zglosic :)
 

paawello_91

New member
hmm hmm teraz to ja juz niewiem sam hmm hmm bo na alegro jest pelno mnitronicow nic wiecej.. dlatego sie pytam czy za okolo 800zl znalazlo by sie cos dobrego .. a znacie moze jakies sronki ze sklepami ,hurtowniami tanimi co mozna by kupic jakies kolumny
 

paawello_91

New member
aha no zaluzmy ze bym dolozyl to oklo 200z. to co bym dostal jeszce lepszego oprocz Jamo 718

aha dzieki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry