Jakie kolumny do Yamahy RX-A820

ikr62

New member
Dzień dobry-chciałem przywitac się o jednocześnie przechodzę do sedna sprawy.Jestem posiadaczem amplitunera Yamaha RX-A820. Wsplpracuje w tej chwili z kolumnami Tannoy Mercury.Poniewaz kolumny maja juz ponad 10 lat chciałem wymienic je na cos nowszego.
Całośc gra w pokoju ok 19 m2.Kino i muzuka po 50%.Muzyka pop i rock.Na początek chcialbym wymiec fronty.Budżet tak do 3 tys.zl.Co możecie doradzic?
 

ikr62

New member
No tak -ale to niskobudzetowe kolumny.Mysle o czym w kwocie do 3tys.zl za same fronty.No chyba,ze te Yamahy faktycznie dobrze graja
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno wybierz się od odsłuch. Ja bym z tym budżecie odsłuchał Monitor Audio BX5/6, Dali Zensor 7, Melodika BL40, Boston Acoustics A 250/360, Q Acoustics QA 2050i, Pylon Audio Sapphire 25, Jbl Studio 270, Paradigm Monitor 7 v.7. Wszystko zależy jakie brzmienie lubisz. Ewentualnie kolumny podstawkowe wtedy będzie można szukać kolumn o półkę wyżej. A rozważasz używki czy nowe?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Np. Monitor Audio Silver 2. fajne kolumny, dość uniwersalne. Do rock-a i popu jak najbardziej mogą być. Do tego bardzo ładne.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Przy tym pomieszczeniu - podłogówki ale można też pomyśleć o fajnych monitorach. Silver 2 z Yamahą może być za krzykliwie ale z LS40 już sporo lepiej.
 
Do góry