Jakie kolumny do Sony str-dh820

Keisim30

New member
Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość . A wiec tak zdecydowałem się o rozbudowanie swojego nagłośnienia o Amplituner Sony str-dh820 zdecydowałem się na ten model gdyż mam telewizor Sony KDL-46HX920 i będzie on w pełni kompatybilny z tym że amplitunerem posiadam również BluRay BDP-S480 moje pytani brzmi jakie kolumny do takiego zestawu nie jestem jakimś audiofilem aczkolwiek nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto kolumny w cenie +/- 2000zł a może mój wybór amplitunera nie jest trafny proszę o sugestie i porade
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Napisz coś więcej, jakie pomieszczenie, stereo, czy 5.0 (5.1) , tylko kino czy również muzyka? Cz kupiłeś już ampli i czy te 2 tys to na ampli + kolumny czy tylko na kolumny? Więcej danych !
 

Keisim30

New member
Dziękuję że ktoś podjął wątek a mianowicie Amplitunera nie kupiłem jeszcze ale można powiedzieć że jestem zdecydowany na ten model no chyba że polecicie coś lepszego . 2000zł za same kolumny pokój około 16m2 kolumny 5.1 z sub . 70% filmy resztę muzyka
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Quadral Quintas 5000 - Ceneo.pl ja mogę Ci polecić te kolumny. W tej cenie są świetne. Subwoofer może coś z Jamo, zależy ile Ci zostanie pieniędzy.
Najlepiej gdybyś sam posłuchał. Proponuję Ci kupić na razie 5.0 i suba dokupić później, bo możesz się nie zmieścić w budżecie.
 

lestek

New member
jeśli chodzi o Amplitunery Sony to ja bym się nie zdecydował się nigdy na zakup z wielu powodów ...a co do łączenia je z JAMO S606 HCS3 to nie polecam ze względu ma to że ten amplituner jest za słaby na ten zestaw...wiem bo posiadam JAMO S606 HCS3 od 5 lat i na nie jednym sprzęcie już grały
 
Do góry