Jakie głośniki? Pokój 27m2 + Onkyo 606.

Kaldish

New member
Witam

Jestem w trakcie wyboru zestawu kina domowego. Do chwili obecnej jestem praktycznie zdecydowany tylko do kupna amplitunera Onkyo TX-SR606.
W związku z tym chciałbym zwrócić się do Was z pytaniem: jakie wybrać głośniki?

Kilka przydatnych informacji + moje preferencje:
- wielkość pokoju 27m2, otwarty na jadalnię
- poszukuję zestawu 5.1
- rodzaj muzyki - rock typu Red Hot Chili Peppers, także muzyka taneczna ze sporą ilością niskich tonów
- przeznaczenie zestawu 60% filmy, 40% muzyka

Mój znajomy ma zestaw Onkyo TX-SR606 + głosniki ProTonsil Siesta i muszę przyznać, że wywarły na mnie pozytywne wrażenie.
Jednakże chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam
 

Majonez44

New member
Re.Glosniki do Onkyo

Czesc!
Wszystko zalezy od kasy jaka chcesz przeznaczyc na glosniki.Ja kupilem Onkyo i do tego glosniki Monitor Audio Silver na razie dwa fronty i centralny ale to koszt juz ponad 4 tys.Poniewaz mam na razie jakies stare tylne to nowe i suba dokupie po Nowym Roku.Gra to super jestem zadowolony.Mam na dvd koncert Eagles z ich slynnym przebojem Hotel California i pomimo ze nie mam suba basow jest dosyc i z przyjemnoscia sie tego slucha.Z tego co wyczytalem na tym forum to trzeba kupowac glosniki duzo drozsze niz amplituner bo ich raczej nie zmienisz a amplituner ma trzy lata gwarancji i zawsze go mozna sprzedac i kupic cos nowszego i lepszego.Pozdrawiam.Majonez44.O ceny pytaj Kikiego lub Blackninja.
 
Do góry