Jakie fronty pod Arcam avr300

achim69

Member
Witam.
Zakupiłem amplituner Arcam avr300.Na razie gra z kolumnami Klipsch F1 ale mam wrażenie że są troszkę za słabe do tego ampli.W związku z tym chciałbym zakupić jakieś fronty w budżecie do ok. plus,minus 2000zł.
Kino/muza - 50/50,muzyka to pop,dance,rock.Pokój ok.18m2
Preferuję wyrazistą górę i miękki bas.
Na razie zwróciłem uwagę na MONITOR AUDIO MR6 ale nie wiem czy nadadzą się do tego ampa i do moich preferencji dźwięku.Z Monitor Audio jest też seria M -ceny niższe od MR ale np. waga większa aż o 4 kg.Nie wiem która z serii jest lepsza.
Proszę o jakieś propozycje,które jakościowo i dźwiękowo będą lepsze od moich F1.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
MR6 jest znacznie lepsza. Nie wiem jak zagra z tym ampli ale u mnie graja elegancko i nie będziesz narzekał na brak basu, grają ciepło
 

achim69

Member
Dzięki FFooXX5 za opinie na temat MR6.Chciałbym jeszcze aby ktoś kto ogarnia dobrze temat wypowiedział się czy te MR-y podejdą pod mój amp i czy zagrają lepiej od moich F1.
Chyba że ktoś ma jakąś inną propozycję dla mnie ale żeby była blisko mojego maksymalnego budżetu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

achim69

Member
Pod te wymagania to Oli 40, Studio 190...

Oli odpadają bo kolumny muszą też fajnie wyglądać (żona) ,a Oli ani mnie ani żonie nie za bardzo się podobają.
Blackninja a dlaczego nie mogły by być te MA MR6 , bo powiem szczerze z wymienionych w tym wątku wizualnie podobają mi się najbardziej a i recenzje zbierają bardzo dobre.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Oli odpadają bo kolumny muszą też fajnie wyglądać (żona) ,a Oli ani mnie ani żonie nie za bardzo się podobają.
Blackninja a dlaczego nie mogły by być te MA MR6 , bo powiem szczerze z wymienionych w tym wątku wizualnie podobają mi się najbardziej a i recenzje zbierają bardzo dobre.
MA ma spokojną górę, nie wyrazistą. Paradigm, Canton już wyraźniej wypadną w tej kwestii. Posłuchaj może podejdą Ci MR6 :) okaże się, że nie potrzebujesz aż tak soczystego sopranu.
 
Do góry