Jaki zamiennik WiFi do UE40C6000?

Mms

New member
Czy jest jakiś zamiennik modułu WiFi Samsung WIS09ABGN dla telewizora UE40C6000? Przejrzałem forum i znalazłem, że do niektórych modeli Samsunga pasują moduły na chipsecie Ralink RT2870. Czy do mojego TV też będzie pasował taki moduł?
 

aganina

New member
WItam - wszystkie zamienniki tzw" lizaki" pasują do WIFI - kwestią jest by nasz lizaczek komunikował się z routerem - to wszystko
 

edekzelian

New member
A ktory macie soft? ja tez jade na zastepniku d-linka, ale boje sie aktulaizowac soft, aby przypadkiem nie zostal mi zbedy adapter wifi...
obecnie mam fw 2002
 

songg

New member
U mnie na UE40C6000 i u kolegi na UE40C6500 działał tylko pentagram 6132-07 na starym chipsecie RT 2770. Widzę, ze ostatnio na llegro znowu się pojawiły allegro.pl/adapter-wifi-samsung-wis09abgn-p-6132-07-rt-2770-i2171713633.html
 

smerf222

New member
szymm2 napisał

Witam, ja posiadam samsunga UE40C7000 i podłączyłem do niego takie WiFi, D-Link DWA-140 i wszystko ładnie śmiga

Mam ten sam telewizor UE40c7000 , kupiłam tego D-linka i u mnie go tv nie widzi ? Czy tam trzeba coś konfigurować .
W opcjach TV sieć ustawione na auto ale widzi tylko po kablu i nie łączy z siecią wifi.
 

smerf222

New member
Jest jakiś program - prosty sposób - do zmiany tych ustawień bo próbowałam zrozumieć coś z tych stron ale mam problem z angielskim i nie bardzo mi to idzie.
Rozumiem że trzeba coś zmienić w samym TP-linku - oprogramowanie.
 
Do góry