Jaki wzmacniacz/amplituner do kolumn WILSON wenge 120 W 5.0

jaworznianin3

New member
Elo kolumny jak w temacie producent zaleca wzmacniacz od 100 do 130 wat o omah od 4 do 8 i wole się tego trzymać,w dzisiejszych czasach są wzmacniacze cyfrowe,które charakteryzują się tym że trzeba je skalibrować,kalibracja polega na tym że trzeba wejść w menu ustawienia i tam wszystko poustawiać,niby gra nawet ok ale jednak to nie jest to,każdy głośnik z osobna dostosuje mu głośność w tym menu,ja zawsze byłem jestem i będę zwolennikiem analogowego dostosowywania a nie cyfrowego,pamiętam czasy przed 2000 rokiem a jestem z roku 89 wtedy amplitunery/wzmacniacze oprócz głównego (od całości) potencjometra głosu posiadały pokrętła potencjometru każdego głośnika z osobna,i o taki amplituner/wzmacniacz mi chodzi,miałem wtedy altusy i ampek tonsil nie było pilota były same pokrętła,którymi dostosowywało się dźwięk głośników (to nie było moje tylko taty,ampka sprzedał a kolumny popsuła siostra,wystarczyło to naprawić ale cóż tata to wywalił) i właśnie o taki ampek wzmak mi chodzi,nie jakies tam cholerne menu ustawień,ktoś pomoże bedę wdzięczny.
 
Do góry