Jaki wybrać tani LCD z HBO GO?

majk3l

New member
Od 5 lat miałem tcl-u49s7606ds z którego byłem bardzo zadowolony- używany do oglądania różnych telewizji (NC+, kablówka i naziemna) oraz netflix yt. Teraz zacząłem coraz więcej oglądać treści na życzenie, bez reklam przez internet i w związku z tym oprócz tych dwóch standardowych appek chcę też mieć HBO GO i Prime. Poza tym liczy się dla mnie design - cienkie ramki, cienka matryca itp.

To są kluczowe rzeczy które chcę mieć, reszta jest raczej średnio istotna (bo każdy TV będzie świecił, a ja nie jestem maniakiem obrazu.)

Poza tym będę używał TV w dość jasnym pomieszczeniu siedząc na wprost 4-5m od TV..

Szukam nie za drogiego - najlepiej w okolicy 2-3k, w rozmiarze 55-65 cali.

Moim ideałem jest LG OLED, bo ma wszystko czego potrzebuję (plus jedną wadę która mi przeszkadza - matrycę Glossy), ale raczej sobie na niego nie pozwolę. Narazie kupiłem LG 55UK6300 za 1550zł, ale jeszcze mogę go oddać (lub zostawić jako drugi), jeżeli coś jest lepszego na rynku. zaitneresował mnie też telewizor SAMSUNG LED UE58NU7172 4K, ale preferuję nie przepłacać.


Główne pytanie - zauważyłem promkę na TCL 65' DB600 za 1999zł. Wygląda na świetny TV, idealny dla mnie. Czy może ktoś coś więcej wie o tym modelu? Najważniejsze to czy ma HBO GO i Prime?


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4-5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3
4. siedzimy na wprost ekranu (ale IPS mi nie przeszkadza)



5. Telewizor ma wisieć na ścianie


6. Jak słońce świeci w pokoju ? okno jest zachodu i drugie okno z balkonem od południa, bardzo jasny pokój,



7. Jaki masz obecnie telewizor ? plazma Panasonica

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4K, smart, HBO GO, prime!
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: naziemna
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? nic
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-7h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętnie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie z przeglądarki. Tylko Netflix, HBO.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie
17. Preferencje co do wielkości? minimum 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? brak HBO GO.
19. Preferencje co do marki ? niby LG, ale lubię też TCL i nie mam nic przeciw samsungom
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000 +-
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobre modele:
TCL 55DC760 za 2699 zł - najlepszy telewizor w Europie w klasie cena do jakości.
Nowy Philips 55PUS7304 za 3099 zł

Jeśli wejdzie to zdecydowanie TCL 65C7026 za 2899 zł
Wszystkie modele z pakietem.


Miałeś TCLa to wiesz , że gra bardzo dobrze, a te grają dużo lepiej.
 
Do góry