jaki wybrac blu ray do kwoty ok 350zł (uzywany moze byc) z dobrymi dekoderami dts?

pesiu89

New member
Witam.Chce kupic blu ray tak aby:
-odtwarzał pliki z dysku przenosnego np .o poj.500gb wiadomo pendrive odczyta ale zeby radził sobie z wiekszą pojemnoscią
-dzwiek przestrzenny najlepsze dekodery nie wiem na co zwracac uwage czy najlepszy to:DTS Neo:X?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Zaden odtwarzacz nie ma dekoderow takich jak DTS NEO.. Ta sa tryby sztucznego dzwieku otaczajacego w amplitunerach. Kazdy Blu ray teraz nawet ten najtanszy bedzie mial odp. dekodery w sobie.
 

pawelito1985

New member
Ja również poszukuje odtwarzacza blu-ray. Zastanawiam się nad dwoma modelami Panasonica BDT130 i BDT 120. Jeśli dobrze ze specyfikacji na stronie producenta wyczytałem to 120 miał "dźwięk wysokiej jakości przez złącze hdmi" natomiast model 130 tego nie miał. W moim rozumowaniu wychodzi na to że w modelu 130 należy podłączyć do tv hdmi żeby mieć obraz a optykiem też do tv lub amplitunera żeby był dźwięk? A jeśli tak to jeśli będę oglądał jakiś film z formatem dźwięku w DTS HD czy też DD TrueHD to i tak jakości tego dźwięku nie doświadcze ponieważ te formaty idą wyłącznie po HDMI a po optyku nie. Czyli lepszym wyborem jest model BDT120???
 
Do góry