Jaki Tv wybrać?

butol27

New member
Witam,
po ostatnich wycieczkach po sklepach RTV już sam nie wiem jaki Tv wybrać czy to ma być LCD czy też plazmę. Odległość od Tv to 3,5m ; sygnał odbioru to kablówka UPC. Większość oglądamy Tv i czasami jakis film na DVD. Poradżcie co wybrać.Budżet to ok 4000 PLN.
 

Firestorm

New member
Jeśli kablówka UPC to plazma lepiej wypadnie. Miałem takie połączenie przez 2 tygodnie ale i tak zmieniłem na "N'tv bo kablówka wyglądała jednak dość kiepsko. Może sie okazać ze będziesz niezadowolony. Chcąc zostać przy kablówce uwazam ,że żaden płaski ekran sie nie sprawdzi.Oczywiście kwestia gustu.
 

ctrlz

New member
witam

Mam niestety ten sam problem co kolega. Sygnał kablówka UPC.Do wydania 3800. I dwaj kandydaci Panasonic 42TXPV i ten Toshiba 37 R3500 Odległośc siedziska to 3,5-4 Panasonic moje obawy do kreski pionowe zielone duszki... a LCD ze nie poradzi sobie z sygnałem może ktos ma takowe modele podłąączone do upc?

pozdrawiam
 

ctrlz

New member
Dzięki radzix za radę. Oczywiscie obejrzałem wiekszość testów.Musze przyznać ze ta Toshiba coraz bardziej mi sie podoba. Kurka jednak ciągle stoje przed wyborym i cięzko mi sie zdecydować.
a tak apropo to upc daje sygnał (SD)?

Może ktoś ma r3500 w warunkach UPC. Tak jak pisałem wczesniej obawiam sie w panasoniku pionowych kresek a w lcd ze nie poradzi sobie z sygnalem. Moze ktos mi wskaze faworyta
 

deniro24

Member
Bez reklam
@ctrlz z tych dwóch co podałeś ja bym jednak wziął tego Panasa 42". Mniejszy tv przy Twojej odległości oglądania sprawi Ci wielki niedosyt już po tygodniu.

@Storm Twoje posty są dzisiaj (i nie tylko...) tak monotematyczne, że zastanawiam się czy nie jesteś jakimś bootem firmy LG... Przypominasz mi kilku forumowiczów, którzy kilka miesięcy temu w każdym możliwym temacie o wyborze tv wychwalali pod niebiosa tv LG. Nie twierdzę, że plazma, którą przytaczasz to nieudany tv (wręcz przeciwnie...) ale odrobina zdrowego rozsądku jest zawsze w cenie.

Pozdrawiam.
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam wszystkich

Przyszedł czas i na mnie. Czytam, ogladam w sklepach, słucham kupuje czasopisma o audio wideo. Jaki wniosek ? A taki ze nie wiem co wybrać.
Zdecydowałem sie na prezentacje u Kikiego ale mam prośbe dla tych co maja juz tv i tych co sie znaja.
Mam pokój 18mm2
UPC,
Ogladanie 3,5-4m
Wytypowałem do prezentacji takie Tv jak
JVC 37P 80,
Plazma Panasonic 37 PV 70
Hitachi 37 X01
Sharp 37 RD2E
jak widac interesuja mnie Tv 37 calowe i 100hz i tutaj mam pytanie do znawców który tv z tych co wymieniłem bedzie najlepszym wyborem do prezenntacji moze z któregoś zrezygnowac aby móc cos innego wsawic

Prosze was o pomoc jak u H Urbańskiego

Pozdrawiam
Bitner
 

ctrlz

New member
Jak jest możliwość to weź Toschibe R3500. Mamy podobne warunki, budżet. Podobne modele również biore pod uwage.;)

Jak jesteś z Wawy to daj znać do prezentacji dołoże sie parę złotych
 

robcio1

New member
Najgorszy wybór to niestety w jakim tempie zamieżarz inwestować w sygnał FULL HD z satelity lub Blue Rei. Jeżeli ta wersja sygnału jest odległa w inwestycjach to za ten fundusz proponuje brać Plazme . Gwarantuje lepszą kolorystyke i dokładniejsze współdziałanie z kablówką niż LCD.
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
bitner napisał:
Witam wszystkich

Przyszedł czas i na mnie. Czytam, ogladam w sklepach, słucham kupuje czasopisma o audio wideo. Jaki wniosek ? A taki ze nie wiem co wybrać.
Zdecydowałem sie na prezentacje u Kikiego ale mam prośbe dla tych co maja juz tv i tych co sie znaja.
Mam pokój 18mm2
UPC,
Ogladanie 3,5-4m
Wytypowałem do prezentacji takie Tv jak
JVC 37P 80,
Plazma Panasonic 37 PV 70
Hitachi 37 X01
Sharp 37 RD2E
jak widac interesuja mnie Tv 37 calowe i 100hz i tutaj mam pytanie do znawców który tv z tych co wymieniłem bedzie najlepszym wyborem do prezenntacji moze z któregoś zrezygnowac aby móc cos innego wsawic

Prosze was o pomoc jak u H Urbańskiego

Pozdrawiam
Bitner

Jak jest możliwość to weź Toschibe R3500. Mamy podobne warunki, budżet. Podobne modele również biore pod uwage.:wink:

Jak jesteś z Wawy to daj znać do prezentacji dołoże sie parę złotych

Mieszkam w Krakowie wiec z dokładka odpada. Ale mam jescze pytanko do znawców tv potrzebuje obok Panasa plazme do prezentacji ale jaką ? i tu pytanko co polecacie jaka plazma przy moich warunkach bedzie odbierac syganał z UPC najlepiej jak mozna odbierac

Pozdrawiam
Bitner
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC 37P 80,
Hitachi 37 X01
Sharp 37 RD2E
Toshiba 37 Z 3030
Z lcd - to najlepsze modle w tej klasie na rynku.
Jesli nie te to żadne - bo tu masz wszystko.
Najlepiej wyposazony jest Hitachi X01 i Toshiba Z 3030.
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
kiki napisał:
JVC 37P 80,
Hitachi 37 X01
Sharp 37 RD2E
Toshiba 37 Z 3030
Z lcd - to najlepsze modle w tej klasie na rynku.
Jesli nie te to żadne - bo tu masz wszystko.
Najlepiej wyposazony jest Hitachi X01 i Toshiba Z 3030.

Dzieki za podpowiedź wybieram w/w modele ale jeszcze pozostaje plazma na pewno Panas PV 70 i co jeszcze Pioneer odpada ( za drogi i zaczyna sie od 42 cali)
Proszę Was o propozycje bo mam mało czasu. ( 2 dni)

Pozdrawiam
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
bitner napisał:
Dzieki za podpowiedź wybieram w/w modele ale jeszcze pozostaje plazma na pewno Panas PV 70 i co jeszcze Pioneer odpada ( za drogi i zaczyna sie od 42 cali)
Proszę Was o propozycje bo mam mało czasu. ( 2 dni)

Pozdrawiam

A co sadzicie o Plazmach samsunga z serii Q ? Czy samsungi lepirj odbieraja niz Panasy z serii pv ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung produkuje tylko plazmy 42" - więc chyba wielkość Ci nie pasuje. Bo jeśli rozmiar plazmy 42" jest ok - to Pioneer da Ci radość .
 
Do góry