jaki tv wybrac

wolf79x

New member
biore pod uwage trzy telewizory, pomozcie ktory wybrac i dlaczego. a moze ktos zasugeruje cos innego?
Panasonic TX-48AS640E
LG 50PB5600
LG 50PB660V
 

pierwszyy

Member
Zależy czego oczekujesz od tv. LG 50pb5600 (plazma) to tv bez bajerów jak smart tv, 3d itd. jeśli nie interesują cię tego typu fajerwerki to jest to chyba jedyny 50 calowiec w cenie poniżej 1600 zł. Sam go kupiłem i nie żałuję. Dodam, że video player usb działa świetnie, obsługuje napisy, ustawienia: wybór kodowania, 3 pozycje napisów na ekranie, 5 wielkości czcionki! brakuje tylko wyboru koloru czcionki (tylko biała) i tła chociażby półprzeźroczystego, brak dts.

LG 50pb660v to prawdopodobnie ten sam tv tyle, że ze smart tv, hbbtv, plus tuner dvb-s, więcej złącz hdmi itp. i za to trzeba dopłacić ~600zł.
 

wolf79x

New member
w zasadzie smart i 3d nie sa mi do niczego potrzebne. zalezy mi na jakosci obrazu, szczegolnie sd. w LG 50pb5600 martwi mnie tylko jedno zlacze hdmi
 

pierwszyy

Member
w zasadzie smart i 3d nie sa mi do niczego potrzebne. zalezy mi na jakosci obrazu, szczegolnie sd. w LG 50pb5600 martwi mnie tylko jedno zlacze hdmi
niestety tylko jedno hdmi... ewentualnie można dokupić jakiś splitter hdmi lub zdecydować się na model z 2013r jako kolega wyżej proponuje - 50pn6500 (2x hdmi) czyli bez smart tv itd.



TV LG 50 PLAZMA JAK NOWY !! WROCŁAW !! 50PN6500 !! (5114320053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


na forum jest wątek o tym tv - sporo informacji
 
Ostatnia edycja:

wodzu997

New member
pytanie trudne do odpowiedzenia, lepsza czerń, kąty patrzenia i płynność ruchu w plazmie. W LED mocniejsze podświetlenie.
Ja wybrałem plazmę i nie żałuję.
 

wolf79x

New member
Gdyby były jeszcze dostępne plazmy panasonica to bym się nie zastanawiał, ale mając do wyboru tylko LG mam dylemat. Tym bardziej, że czytałem posty dotyczące plazm LG.
 

agass

New member
Czasem można trtafić na plazmy panasa w sklepie ale stoją już tam jakiś czas i nie wiadomo jaki maja przebieg.
 
Do góry