Jaki tv? Lcd? Led?

Status
Zamknięty.

jary30

New member
WITAM,
PROSZĘ O PORADĘ, CHCE KUPIĆ TELEWIZOR I MAM KŁOPOT NIE WIEM NA JAKI RODZAJ, FIRMĘ I MODEL SIĘ ZDECYDOWAC. DORADZCIE PROSZĘ CZY KUPIC LCD CZY JEDNAK POKUSIC SIĘ NA LED? JAKA OPCJA JEST LEPSZA? NIE CHCIAŁBYM WYDAWAC WIĘCEJ NIŻ 2500 ZŁ. JEŻELI CHODZI O WYMIARY POKOJU TO TV BEDZIE STAŁ W POMIESZCZENIU O WYM. 5Mx3M. TV BEDZIE NA ŚCIANIE 5M UMIESZCZONY.
POMÓŻCIE W WYBORZE CZY PCHAC SIĘ W LED'a WTAKIEJ CENIE CZY LEPIEJ LCD.
DZIĘKI ZA POMOC I KAZDA PORADĘ.
 

RAISER

New member
Za tą cenę możesz kupić większy TV bez podświetlenia LED lub mniejszy z podświetleniem LED. Która opcja bardziej ci pasuje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych :
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

jary30

New member
Hej,
Postaram się dodać jak najwiecej informacji:
pokoj ma 15m2, tv bedzie na dłuzszej 5m ścianie, odległość do tv ok. 2,5m, słońce świeci od strony południowej a tv bedzie na scianie zachodniej, najwiecej ogladamy filmów i sportu, najczęściej oglądamy tv wieczorami, wielkość chyba 32 ew. 37, marka sam nie wiem licze na porade, podłączone są kino domowe oraz dekoder hd kablówki, bedzie stał na komodzie, cenowo do 2500 zł.
Mam nadzieje że te informacje pomogą, licze na jakieś sugestie co do wyboru tv, sam nie wiem czy lepiej lcd czy inwestowac w led. Słyszalem ze standardowe ledy maja tylko doswietlenie po obwodzie a reszta to tak jak w lcd ale jestem laikiem i nie wiem czy dobrze przekazuje informacje które gdzies zaslyszałem.
dzięki i liczę na pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry