Jaki tuner Dvb-t, hot bird i astra?

kast6

New member
Witam was serdecznie. Czytam to forum szukając odpowiedniego dla mnie Tunezja. Mam jednak ból głowy i dla wszystkiego założyłem "swój" temat.

Za tydzień kończę umowę z N-ka.
Chciałbym kupić "swój" tuner do odbioru programów z tych trzech kierunków: naziemna, i dwie satelity, oczywiście HD. Dobrze byłoby, żeby tuner miał również slot na karty (np. TNK HD) i możliwość nagrywania programów.

Czy istnieje coś takiego do 600zł?

Pozdrawiam.



Sent from my iPad using Tapatalk HD
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Istnieje ,Ferguson Ariva ok.290zł fajny tuner ma głowicę DVB-T do naziemnej telewizji cyfrowej oraz slot na kartę w systemie Conax więc zdekoduje bez problemu Smart HD oczywiście nagrywa też programy na dołączony do gniazda dysk twardy .Jest wersja tego tunera droższa ok.30 zł i ma slot na kartę +moduł ,jako moduł możesz zastosowć np.TNK HD ,albo MTV Unlimited - oczywiście oba tunery są HD
Jeżeli chcesz odbiór z dwóch satelit (np.Hotbird+Astra ) trzeba antenę o średnicy 80cm oraz monoblocka .Jako antenę polecam Famaval ok.75zł ,monoblock Inverto ok.60zł
 

kast6

New member
Tak jak wspomniałem, obecnie mam N-kę z twinem, talerzem 80cm i odbieram astrę jaki hot birda. Będę jednak z N-ki rezygnował. Zaraz obczaję twoją propozycję. :)


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Ostatnia edycja:
Do góry